CHOCOKATE delikatna biżuteria - w sam raz pod choinkę

Nie wiesz co podarować bliskiej osobie pod choinkę, już zbierasz pomysły bo zostało mało czasu? W takim razie zobacz najnowszą kolekcję słodkiej i bardzo dziewczęcej marki CHOCOKATE.

Tak jak my uwielbiasz słodycze? Zasmakuj nowej kolekcji biżuterii CHOCOKATE, która jest tak piękną, że można byłoby ją schrupać.

CHOCOKATE to marka która jest znana ze słodkiej biżuterii np. z kolorowych ciastek, babeczek i pralin zawieszonych na grubym łańcuchu. Te wszystkie akcesoria powstały z zamiłowania do słodkości, mody oraz sztuki.

Głównym bohaterem kolekcji CHOCOKATE jest piernikowy ludzik, który opowiada historie z życia projektantki. Ciągle podróżuje, marzy i uparcie dąży do swoich życiowych celów, kocha życie i tropi najnowsze trendy.

Kolekcje zmieniają swoją estetykę w zależności od przygody do której nas zabiera. Bajkowa kolekcja CHOCOKATE podbiła serca polskich stylistek i nie tylko. Ręcznie robione dodatki pokochały blogerki i stylistki nawet te zza wielkiej wody.

Marka zdążyła zaznaczyć swoją obecność podczas najważniejszych wystaw w Londynie oraz Nowym Jorku. To są ulubione miejsca projektantki, do których ciągle powraca po kolejne inspiracje.

Bogactwo kolekcji WISHES oparte jest na trzech charakterystycznych dla marki kształtach - serca, gwiazdy i piernikowego stworka. Symbolizują one życzenia przyjaźni, miłości i szczęścia. Wykonane ze srebra i pozłacane herbatniki przypominają karty do gry. Fajne i zabawne pierścionki, kolczyki oraz bransoletki, to propozycja dla dziewczyn ceniących słodki, bajkowy styl, ale połączony z elegancją i minimalizmem. Jak dla nas biżuteria przypomina najnowszą kolekcję marki Lilou, ale i tak wygląda przepięknie. Jeśli zbierasz już pomysły na gwiazdkowe prezenty, śmiało możesz podarować komuś taką błyskotkę, lub zażyczyć sobie taką pod choinkę.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ


Więcej o: