Beżowe płaszcze do 250 zł - sezonowe polowanie ze stylem

Klasyczne płaszcze w jasnym kolorze - dodaj je do wirtualnego wózka i zaoszczędź!

Beżowe płaszcze to klasyka jesieni. Zaczynajac od ponadczasowych prochowców, przez najmodniejsze fasony sezonu promowane przez światowe domy mody, aż po puchowe kurtki - beż i jego odcienie od wielu sezonów utrzymuja się na podium naszych najczęstszych wyborów jeśli chodzi o okrycia wierzchnie. Są rewelacyjną, a jednocześnie równie elegancką alternatywną dla czarnej klasyki.

Czasami najzwyczajniej mamy ochotę rozjaśnić stylizację w porze roku, gdy wszystko wokół jest szare i ponure. Co z tego, gdy całość przykryta jest pod grubymi, ciepłymi wartswami? Wybieramy okrycie wierzchnie w jasnym kolorze. Gdy niestety w naszej szafie nie mamy akurat beżowego płaszcza, to znak, że pora na zakupy. Nie musisz martwić się, że po raz kolejny zrujnujesz swój budżet na zakup nowego fanta do Twojej garderoby. Oto nasz przegląd beżowych płaszczy do 250 zł! Zobaczcie koniecznie!

Prochowce

To jeden z najpopularniejszych i naszych ulubionych rodzajów płaszczy. To typowy płaszcz przejsciowy, który świetnie wygląda w eleganckich stylizacjach, a casualowi dodaje klasycznej nonszalancji. Nie ma opcji, żeby zabrakło go w Twojej szafie! Koniecznie zobacz wybrane przez nas prochowce do 250 zł.

 

Prochowce do 250 złmint&berry 244,30 zł, Mona 219 zł, New Look 139,30 zł, TXM 69,60

Wełniane

Po wełniane płaszcze sięgamy, gdy już zdecydowanie za zimno na prochowce, ale jeszcze nie wystarczająco zimno, aby założyć grube, puchowe płaszcze. Poza tym, nawet podczas wielkich mrozów wracamy do wełnianych płaszczy, kiedy np. mamy wielkie wyjscie i chcemy wyglądać elegancko. Puchówki, mimo iż najcieplejsze, niestety słabo wyglądają do eleganckiego ubioru. A przyznacie same, że beżowe płaszcze prezentują się bardzo klasycznie.

 

Wełniane płaszcze do 250 złBody Flirt 239,90 zł, Bon Prix 159,90 zł, New Look 159, Only 249

Puchowe

Po nie sięgamy w ostatnim etapie chłodu, czyli kiedy zima już na dobre rozgości się w naszych progach. Nie ma jednak sensu czekać, aby znaleźć idealny, zgrabny płaszcz puchowy w środku sezonu zimowego. Istnieje zagrożenie, że w sieciówkach będą już przebrane, albo szalenie drogie. Pomyśl o ciepłym płaszczu w kolorze beżu już dziś!

Puchowe płaszcze do 250 złbpc 159,99 zł, Vero moda 239 zł, Vero Moda 239 zł, Bon Prix 159,99 zł

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

 


Więcej o: