Ciepłe płaszcze dla noszących rozmiar 42+

Szukasz płaszczu w rozmiarze XL lub większym? Pomożemy Ci znaleźć najlepszy fason!

Jeżeli Twoja sylwetka wymaga noszenia większego rozmiaru, dobór odpowiedniego ciepłego płaszcza na zimę może być wyzwaniem. Zimą, grube materiały dodatkowo poszerzają nasze sylwetki a to ostatnia rzecz, jakiej chcemy, kiedy nosimy rozmiar XL lub większy.

Dlatego dobrym rozwiązaniem będą proste, jednorzędowe płaszcze o długości do kolan, które skutecznie wyszczuplą sylwetkę. Dzięki temu będziesz wydawała się też wyższa, co sprawi wrażenie, że Twoja sylwetka jest lżejsza. Wybieraj płaszcze z wysoko zaznaczoną talią, która spotenguje efekt długiej, szczupłej sylwetki. Unikaj też fasonów zapinanych pod szyję, które sprawią, że górna część sylwetki będzie wydawać się większa.

Szukaj płaszcza w jednolitym kolorze, ponieważ dzięki temu osiągniesz efekt szczupłej figury. Jednolity kolor nie oznacza jednak, że musisz wybierać ciemne, nudne płaszcze. Postaw na odważne, intensywne odcienie - czekolada, fiolet, czy bordo, które odciągną uwagę od dodatkowych kilogramów. Unikaj też takich materiałów jak futro (sztuczne lub naturalne), które dodatkowo doda Ci objętości.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ