Pikowane płaszcze i kurtki - supertrend sezonu jesień/zima

Zastanawiasz się nad zakupem nowej kurtki lub płaszcza? Zobacz nasze pikowane propozycje!

Jak wiadomo dobry płaszcz czy kurtka nie powinny jedynie chronić przed zimnem, ale też stylowo podkreślić kobiecą figurę. Oczekujemy, że zarówno kurtka jak i płaszcz sprawdzi się doskonale w każdej sytuacji - do biura, na zakupy, na spacer itp. Jeszcze do niedawna pikowane kurtki i płaszcze kojarzone były jedynie ze sportowymi stylizacjami, jednak doskonale sprawdzają sie również ze zestawami w miejskim stylu.

Mnogość wzorów i fasonów spowodowała, że odzież ta jest wręcz modowym niezbędnikiem, chociaż, aby prezentować się w niej naprawdę dobrze warto poszukać fasonu odpowiedniego dla swojej sylwetki. Dla jednych pań dużo korzystniejsza będzie krótka kurtka, inne lepiej poczują się w dłuższym płaszczu z paskiem w talii. Ten drugi pozwoli wyszczuplić sylwetkę, tak więc nawet panie z dodatkowymi kilogramami powinny być w stanie znaleźć pikowaną kurtkę bądź płaszcz dla siebie.

Bez względu na to czy szukasz kurtki, która zatuszuje mankamenty Twojej urody, czy może płaszcza, który podkreśli mocne strony sylwetki - w naszym zestawieniu powinnaś znaleźć pikowany płaszcz bądź kurtkę, które spełnią Twoje wymagania.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ


Więcej o: