Przegląd kurtek na każdą kieszeń - do 100, 300 oraz 500 zł

Przegląd najmodniejszych fasonów kurtek na chłodne dni w różnych przedziałach cenowych do 100, 300 oraz 500 złotych.

Pierwsze jesienne chłody zmuszają nas do zrobienia małego researchu w szafie. Coraz to zimniejsze dni zmuszają nas do poważnych przemyśleń, czy oby na pewno jestem gotowa na coś gorszego? W takich momentach nasze najcieplejsze myśli skierowane są ku puchowym kurtkom, które ogrzeją nas jak żadne inne. Jednak po pierwszej fali chłodów nasza jesienna chandra ustępuje rozsądkowi. Tak więc powoli zaczynamy przegląd kurtek, które oprócz tego, że świetnie wyglądają, są praktyczne. A co do ceny - zadecydujcie sami.

Skórzana kurtka

Zarówno damskie jak i męskie kurtki skórzane mają dosyć podobny fason. Najpopularniejsze są oczywiście stylowe ramoneski, które weszły już do klasyki kurtek przejściowych. Idealnie pasują zarówno do casualowych, jak i bardziej eleganckich stylizacji. Równie dobrze wyglądaja modele bez kołnierza, zapinane pod szyję. Wiadomo, że za prawdziwą skórę trzeba sporo zapłacić, ale nasze propozycje skórzanych kurtek również powinny przypaść Wam do gustu.

 

Przegląd kurtek na każdą kieszeń - do 100, 300 oraz 500 złBik Bok 269, Vero Moda 299, kurtka męska Your Turn 167zł

Kurtka pikowana

Jest jedną z popularniejszych kurtek przejściowych. Najczęściej sięgamy po taliowane modele, które świetnie podkreślają sylwetkę. Połączenie stylu z praktycznym zastosowaniem, czyli to, co lubimy najbardziej.

Przegląd kurtek na każdą kieszeńZOIO 69,30, Sparkz 239, Pepe Jeans 432 zł

Kurtka puchowa

Ostatni, najcieplejszy wariant w końcowym etapie jesiennych chłodów. Kurtka puchowa świetnie służy podczas okresu przejściowego między jesienią i zimą. Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie innej opcji w czasie mrozów.

 

Przegląd kurtek na każdą kieszeń - do 100, 300 oraz 500 złFiery 99,99, TXM 99,90, kurtka męska Moga Jeans 99,99 zł

Przegląd kurtek na każdą kieszeńSpringfield 309, s.Oliver 469, Coolberg 99,99 zł