Przegląd płaszczy do 100, 200 i 300 zł

Zobacz najciekawsze płaszcze na pochmurne dni - od 100 do 300 zł.

Jesień na dobre zagościła w stolicy. Na ulicach pełno liści, a drzewa wyglądają jakby były wyjęte z baśniowej krainy. Nic więc dziwnego, że w parkach coraz więcej spacerowiczów. W zeszły weekend, Park łazienkowski cieszył się tak ogromnym zainteresowaniem, że nie sposób było o wolną ławeczkę.

Przegląd płaszczy do 100, 200 i 300 złPrzegląd płaszczy do 100, 200 i 300 zł

 

Niestety, pomimo pięknej, jesiennej pogody, termometry pokazują maximum 16 stopni. Co wiec ubrać, żeby nie zmarznąć, podczas spacerów na świeżym powietrzu?

Najlepszym wyborem, będą oczywiście wszelkiego rodzaju płaszcze. Jeśli wybierasz się na romantyczny spacer z ukochanym, wybierz idealny płaszcz damski z kwiecistym motywem. Doda Ci kobiecości i pewności siebie. Obok kolorowych drzew, będziesz wyglądać zniewalająco.

Dla dziewczyn kochających szyk i elegancję, z pomocą przychodzi czarny płaszcz. Jest on uniwersalny i zawsze wygląda zjawiskowo. Jeśli jednak będziesz chciała rozjaśnić swój look, możesz do niego dobrać brązowe dodatki np. kapelusz.

Jesień to taka pora roku, że nawet nasi panowie sięgają po nakrycia wierzchnie. Niektóre modele są tak idealnie skrojone, że niejeden przystojniak wygląda w nich jak milion dolarów. Płaszcz męski idealnie komponuje się z wszelkiego rodzaju szalami, rękawiczkami a nawet czapkami, typu kaszkiet.

Dla zmarźlakow, najlepszym wyborem będzie zimowy płaszcz (najlepiej puchowy). Można go narzucić na siebie i nie zapinać, unikniemy przegrzania, a w efekcie uzyskamy całkiem fajny, stylowy efekt. Do takiego płaszcza, pasować będą idealnie buty marki Timberland oraz czapki beanie.

A jakie modele, według nas zasługują na szczególną uwagę? Zobaczcie w galerii - KONIECZNIE.

Więcej o: