Męskie swetry - coś ciepłego tym razem dla niego

Przegląd najmodniejszych fasonów męskich swetrów - nie będzie trzeba go namawiać do ciepłego ubierania.

Dobrze znamy podejście mężczyzn do noszenia swetrów. Po czasie mody na drwali panowie trochę mniej wrogo nastawiają się do ciepłych swetrów. Jednak z największym twardzielom nie wystarczy tłumaczenie, że naprawdę jest zimno. Dlatego trzeba porwać się na inne fortele. My stawiamy na modne, stylowe modele swetrów, które będą na topie w tym sezonie. Mamy obecnie szeroki wybór fasonów, wzorów i kolorystyki, dlatego Twój mężczyzna niech nawet nie waży się powiedzieć, że to obciach.

Faceci myśląc o swetrach zazwyczaj mają przed oczami dziergane na drutach przez babcię grube sweterki z reniferkami. I z tym dziecięcym urazem musimy walczyć do dziś. Jednak przedstawimy Wam kilka najmodniejszych propozycji tego sezonu, na które Twojego mężczyznę nie trzeba będzie namawiać.

Proste fasony

Idealnie zastępują longsleeve'y, które faceci uwielbiają. Cienkie swetry w zasadzie poza materiałem nie różnią się od nich, a są zdecydowanie o wiele cieplejsze. Wybieramy dopasowane, ale nie obcisłe modele w kolorach: szarym, czarnym, granatowym oraz khaki.

Męskie swetry - coś ciepłego tym razem dla niegoBenetton, Jack & Jones, Selected Homme

 

Zakładany kołnierz

To wersja alternatywna dla tych, którzy za żadne skarby świata nie założą golfu. Ten fason swetrów jest wyjątkowo męski i bardzo dobrze wyglada w zasadzie na kazdej sylwetce.

Męskie swetry - coś ciepłego tym razem dla niegoPier One

 

Półgolf

Niestety nie każdy facet się na niego zgodzi, ale są i na to sposoby. Bardzo dobrze wyglądają "bluzowe" modele swetrów, a panowie powinni pójść na taki kompromis.

 

Męskie swetry - coś ciepłego tym razem dla niegoPetrol Industries, fortyfour, Springfield