Kobaltowe ubrania i dodatki - wielki przegląd

Wybór 40 stylowych ubrań i dodatków w królewskim kolorze - kobalt będzie mocnym akcentem w tym sezonie!

Kobaltowe ubrania i dodatki będą świetnym, mocnym przebiciem stonowanych kolorów jesieni. Przydymione szarości, czerń i beże nabiorą nowego charakteru i żywiołowości. Szczególnie rewelacyjnie kobalt sprawdzi się w głośno zapowiadanej stylistyce retro. Skórzane i zamszowe brązy, odcienie rudości i karmelu przebite mocnym motywem w odcieniu szlachetnego szafiru to wymarzone połączenie.

Sukienki koktajlowe w kolorze kobaltu to świetny wybór na wesele lub inna specjalną okazję wymagającą szykownej kreacji. Kolor ten jest niezwykle gustowny, elegancki, a przy okazji strojny. Wybierając go nie musisz już martwić się doborem dodatków. Wystarczy, że do prostej sukienki założysz naszyjnik z kryształów - najlepiej stawiaj na złoto lub srebro. Zbyt duża ilość kolorów sprawi, że będziesz "przebrana", a to już nie jest eleganckie. Kobalt zdecydowanie lepiej prezentuje się w towarzystwie zimnych kolorów.

Myśląc o jesieni od razu przed oczami stają nam grube, wełniane swetry. Tych także nie zabrakło w naszym przeglądzie. Znajdziecie tam zarówno lekkie, dopasowane sweterki, jak również oversizowe modele. Będą świetnie wyglądać w stylizacjach z czarnym dołem, botkami na grubym obcasie i beżowym płaszczem.

W naszej galerii znajdziecie aż 40 ubrań i dodatków w kolorze kobaltowym. Przeglądajcie, a nie pożałujecie!

Więcej o: