Niebanalne spodnie na imprezę [Zara, H&M, Reserved i sklepy internetowe]

Lubisz oryginalne ubrania? Zobacz nasze propozycje ciekawych spodni na imprezę. Może któreś wpadną Ci w oko?

Jeśli znudziły Ci się zwykłe jeansowe rurki, czas przyjrzeć się najnowszym trendom. Tutaj nie ma mowy o nudzie! Do łask wracają dawno zapomniane fasony. W Zarze, Reserved i w H&M znalazłyśmy spodnie z bardzo wysokim stanem. To kobiecy krój, który podkreśla talię i wydłuża nogi. Projektanci stawiają na długość 3/4. Obok obcisłych spodni i legginsów pojawiają się nieco luźniejsze modele, aż po zupełnie proste fasony i dzwony. Modne są ogrodniczki i boyfriendy, które stanowią przeciwwagę dla bardziej eleganckich propozycji.

Panuje też ogromna różnorodność wśród używanych do szycia spodni tkanin. Spodnie superstretch z H&M uszyto z bardzo elastycznego, spranego diagonalu i wyglądają nieco podobnie do skóry. Skóra natomiast może imitować jeans tak, jak to jest w przypadku szortów Goosecraft, które wyszukałyśmy w sklepie internetowym. Nawet jeśli skóra jest czarna i zwyczajna, czasami towarzyszy jej niezwykły krój. Spodnie 2 Love Tony Cohen przypominają swoim wyglądem... dresy!

Zajrzyj do galerii zdjęć i przejrzyj produkty ze sklepów internetowych, a na pewno znajdziesz jeszcze kilka ciekawych modeli, które być może Cię zainteresują.