Stylizacje z białą koszulą. Inaczej niż zwykle!

Biała koszula to must have w każdej kobiecej szafie. Czy jednak czasem nie popadasz w monotonię tworząc stylizacje z białą koszulą? Może zainspirujesz się naszymi pomysłami?

Biała koszula to część garderoby, którą można dowolnie wykorzystywać. Czasem o tym zapominamy i nosimy ją jedynie w biurowych zestawach z garsonkami i żakietami. Może warto poszukać alternatyw?

Black&white

Trend black&white możesz wykorzystać w stylizacji z białą koszulą. Aby nadać lookowi pazura dobierz do niej skórzane spodnie. Do tego załóż czarną szoperkę oraz burgundowe, wysokie szpilki.

Z odrobiną złota

Złoto jest w tej chwili na topie i możemy bezkarnie wykorzystywać je w codziennych stylizacjach. Korzystajmy z tego! Do jednokolorowego zestawu białej koszuli i prostej ołówkowej spódnicy dobierz złoty pasek. Umieszczony na wysokości talii ładnie podkreśli wcięcie, a cały zestaw wyeksponuje figurę. Postaw na oryginalne szpilki Dorothy Perkins, które imitują wygląd wełny ze złotymi nićmi. Do tego zestawu idealnie pasuje złota duża torba Tommy'ego Hilfigera.

Jak Wam się podobają te pomysły na białą koszulę?

Więcej o: