Najnowsze trendy prosto z Francji

Wchodzimy w jesienne klimaty we francuskim stylu!

Koszule, szerokie spodnie, mocne w formie spódnice, to tylko niektóre propozycje na nadchodzący sezon, w którym będziemy nosić nie tylko kolory ziemi, ale też granaty, mocne czerwienie i pastele w połączeniu z khaki. Jak wszystkie te trendy przenieść do swojej szafy? Zobaczcie nasze propozycje.

Zdecydowanie hitem sezonu będą mocne, rozkloszowane, ciężkie spódnice koniecznie z dużymi kieszeniami, które połączymy nie z gładką górą, ale równie zdobną koszulą, koniecznie z ciekawym deseniem. Łączenie na pozór nie pasujących ze sobą tkanin i wzorów to podstawa.

 

Najnowsze trendy prosto z FrancjiDla osób, które lepiej czują się w klasyce proponujemy białą, żabotową koszulę w zestawieniu z ciężkimi spodniami, z wyższą talią. Tak prosta stylizacja będzie jednak bardzo efektowna i sprawdzi się w każdej sytuacji.

Najnowsze trendy prosto z FrancjiJesienią będziemy też łączyć granat z mocnymi kolorami, dlatego klasyczna stylizacja urozmaicona eleganckimi dodatkami, w kolorze soczystej czerwieni to strzał w dziesiątkę.

Najnowsze trendy prosto z FrancjiNajnowsze trendy prosto z Francji


Więcej o: