Gwiazdy w total looku Moliera 2 - która wygląda lepiej?

Agnieszka Szulim i Edyta Górniak podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN i TVP postawiły na total look Moliera 2. Każda z tych stylizacji to koszt około 15 000 zł! Zobaczcie jak wyglądały!

Podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN Agnieszka Szulim pojawiła się w sukni z paryskiego pokazu Valentino. Dobrała do niej piękne zamszowe botki z odkrytymi placami w kolorze beżowym. Trudno się dziwić, że jest to światowy bestseller Gianvito Rossi.

 

Agnieszka Szulim/pokaz Valentino (materiały prasowe Moliera2)Agnieszka Szulim/pokaz Valentino (materiały prasowe Moliera2)

Na prezentacji jesiennej ramówki TVP Edyta Górniak pojawiła się również w sukni z pokazu Valentino. Zamiast mieszanki pudrowych pasteli wybranych przez Agnieszkę Szulim, piosenkarka postawiła na charakterystyczne wzory inspirowane kosmosem. Srebrne i połyskujące szpilki Casadei wydają się być zupełnie na miejscu w tej kosmicznej stylizacji. Całość zwieńczyła niebieska kopertówka z brokatowym napisem "Lucky" marki Kotur.

 

Edyta Góniak KapifEdyta Górniak (materiały prasowe Kapif)

Która z celebrytek zrobiła na Was większe wrażenie? W przypadku Agnieszki Szulim można zaryzykować twierdzenie, że prezentuje się lepiej niż modelka, która miała sukienkę na pokazie Valentino. Botki są naprawdę piękne i oryginalne.

Niestety wybór Edyty Górniak nie robi już tak dobrego wrażenia. Sukienka nie podbiła naszych serc, bo w tym wypadku oryginalność nie jest ani piękna, ani artystycznie uzasadniona. Fatalnie wygląda "gwiezdny" wzór zestawiony z młodzieżową kopertówką. Sama torebka w innej stylizacji wyglądałaby świetnie. Jest to najlepszy dowód na to, że nie wystarczy wydać niecałe 15 500 zł, by wyglądać zniewalająco...

A jakie jest Wasze zdanie?

Więcej o: