Przegląd jesiennych trendów z sieciówek (ponad 30 produktów Zara, H&M, Cropp, SiNSAY, Mohito)

Zobacz, co ciekawego znajdziesz w sieciówkach na jesień 2015!

Podczas nadchodzącej jesieni nie zapomnisz o nawiązaniach do stylu retro. Przypomną Ci o nich kobiece fasony, spodnie dzwony, drobniutkie kropeczki czy urocze kołnierzyku przy pudełkowych sukienkach.

Swoją pozycję umacniają też frędzle, które stanowią element botków oraz torebek. Frędzle umieszczono również na rękawach niektórych kurtek czy zakończeniach sukienek.

Kupiłaś w zeszłym roku skórzane spodnie lub sukienkę? Świetnie! Ten trend zostaje z nami również w tym sezonie i z powodzeniem nie raz je wykorzystasz. To samo tyczy się kraciastych ubrań. Modna pozostaje klasyczna czerwono-czarna krata, ale również jej różnokolorowe wariacje. Znajdziesz je zarówno na sukienkach, jak i na spodniach czy bluzkach.

Kolejnym zapożyczeniem z zeszłej jesieni jest moda na złoto i srebro. Już dawno przestały być charakterystyczne jedynie dla karnawału! Teraz możesz je nosić niemalże jako total look. W tych kolorach znajdziesz bowiem kurtki, spodnie, sukienki i dodatki.

Przegląd ubrań pokazujących najnowsze trendy z pięciu sieciówek znajdziesz w galerii zdjęć. Sprawdź, co na jesień 2015 proponuje Zara, H&M, SiNSAY, Cropp oraz Mohito!

Więcej o: