Candice Huffine w lookbooku kolekcji plus size Mango

Modelka plus size promuje wiosenną kolekcję, znanej sieciówki Mango!

Modelka plus size, promuje wiosenno-letnią kolekcję z linii Violeta od hiszpańskiej marki Mango. Candice Huffine po raz kolejny pojawiła się w lookbooku Mango. Ostatnio podziwialiśmy ją w sesji promującej kostiumy kąpielowe, a teraz jedna z najbardziej znanych modelek, prezentuje kolekcję od Mango na wiosenno-letni sezon 2015.

Candice na zdjęciach pozuje w sukienkach w odcieniu indygo, prostych tunikach, a także wzorzystych kombinezonach, zamszowych kurtkach i podkreślających talię kombinezonach. Modelka wygląda świetnie w casualowych ubraniach w klimacie boho, a także plażowych setach.

Jeśli ktoś twierdzi, że poziome paski mogą nosić tylko szczupłe dziewczyny, niech spojrzy na marynarskie bluzki z metką Mango. Candice nosi rozmiar plus 42, to oznacza, że modelką można być tylko w rozmiarze 32-34 lub 42 i wzwyż?

A co z tymi, które wyglądają na normalne, noszą rozmiary 36-40? Dla nich miejsca w modelingu już brakuje, bo nie są ani za grube na modelkę ani za chude. Wygląda na to, że my w normalnych rozmiarach nie znajdziemy sobie miejsca w tym zawodzie, no może prędzej jako fotomodelka. Zgadzacie się z nami?

Partner - materiał

nasz stylista poleca

Więcej o: