Jak zmotywować się do ćwiczeń - oto kilka porad

Pragniesz wypracować wymarzoną figurę, ale ciągle znajdujesz wymówki? Podpowiemy Ci jakie triki zmobilizują Cię do ćwiczeń!

 

Kolejny raz postanawiasz: "Od jutra zaczynam się odchudzać!"? Zapał do ćwiczeń trwa kilka dni, po czym wracasz do dawnych nawyków? Warto poznać kilka wskazówek, dzięki którym walka o wymarzoną sylwetkę będzie przyjemnością!

Zadbaj o modną garderobę

Kompletowanie garderoby do ćwiczeń sprawia nam dużo przyjemności. To właśnie między innymi stylowe ubrania sprawiają, że z marszu chcesz wybrać się na fitness. Zainwestuj w leginsy przeznaczone do ćwiczeń, które zapewnią Ci komfort podczas wysiłku. Pamiętaj o profesjonalnym biustonoszu sportowym - zdrowie na pierwszym miejscu! Kolorowy stanik doskonale prezentuje się z oversize'owym topem. Stylowe i wygodne adidasy sprawią, że kolejny krok do sukcesu będzie jeszcze bardziej przyjemny.

Porzuć mordercze treningi

Wylewasz siódme poty przez co trening kojarzy Ci się z udręką? Skończ z tym! Ćwiczenia powinny być dla Ciebie przyjemnością! Staraj się urozmaicać sobie ruch - jednego dnia wybierz się na fitness, następnego na basen lub na długi spacer. Dzięki różnorodności aktywność stanie się dla Ciebie codziennością.

Wszystko w Twoich rękach

Nie masz pieniędzy na karnet na siłownię? Brakuje Ci wolnego czasu na długie dojazdy do fitness clubu? Włącz komputer! W Internecie znajdziesz mnóstwo kanałów prowadzonych przez trenerów i instruktorki fitness. Nie musisz wychodzić z domu, aby zadbać o swoją figurę. Wystarczy mata, wygodny strój i odrobina dobrego humoru!

Więcej o: