Z twarzą Marilyn Monroe - ubrania z gwiazdami

T-shirt z Marilyn Monroe, a może bluza z Kate Moss... Załóż na siebie wizerunek gwiazdy!

T-shirty z gwiazdami rocka, ulubionymi zespołami, ikonami kina nie są przeznaczone już tylko dla najwierniejszych fanów. Gwiazdy, które wpisały się w kanon popkultury są pewnego rodzaju manifestacją. Dla jednych wyrazem uwielbienia dla celebryty, dla drugich pokazaniem dystansu do show-biznesu, a dla kolejnych - po prostu fajną koszulką.

Wszystko zależy od Twoich osobistych przekonań. Ale chyba wszyscy zgodzą się, że seria topów marki Eleven Paris z gwiazdami pokazującymi "wąsik" jest przezabawna. Takie t-shirty świetnie wyglądają w codziennych stylizacjach. nieiwle przy tym musisz myśleć nad całością looku, gdyż koszulka załatwi sprawę za Ciebie.

Koszulki z gwiazdami świetnie wyglądają w połączeniu z ubraniami w kolorze szarego melanżu. Dzięki temu jeszcze bardziej podkreślają casualowy charakter stylizacji. Poza prostymi spodniami możesz założyć rozkloszowaną mini lub lejącą maxi spódnicę, na którą luźno wypuścisz t-shirt. Do tego sportowe obuwie albo - przy upalnej opcji - sandały lub klapki. I koniecznie pamiętaj o okularach przeciwsłonecznych. W końcu jesteś z gwiazdą!

Wyhaczyliście już swojego idola w naszej galerii?

Więcej o: