Biżuteria do włosów - przegląd modnych ozdób

Włosy to idealne miejsce na biżuterię! Sprawdź nasze letnie propozycję.

Latem stawiamy na bardziej luźny i odważniejszy look. Lubimy zakładać luźne ubrania i ograniczać biżuterię. Jest jednak pewne miejsce, gdzie biżuteria w upalne dni jest mile widziana, mowa tu o... włosach!

Rozwiane przez wiatr, lśniące na słońcu włosy będą wyglądały zdecydowanie lepiej gdy wpleciemy w nie kwiaty, lub nałożymy na głowę biżuteryjną opaskę. Ozdoby do włosów do świetny dodatek do każdej stylizacji. Jeśli zależy Ci na looku boho wybierz wianki lub ozdoby z kwiatowymi motywami. Gdy wybierasz się na randkę nałóż opaskę z delikatnymi zdobieniami lub wepnij spinki, które dodadzą blasku całej stylizacji. Świetnym przystrojeniem włosów może być również przewiązana na głowie chustka. Wygląda to bardzo nonszalancko i jest jak najbardziej w trendzie klimatu lat 70!

Biżuteria do włosów to niedrogi dodatek, który potrafi dodać szyku i nonszalancji niejednemu lookowi. Jest on również ponadczasowy, gdyż nie jest to trend obowiązujący tylko w wakacje ale również i w zimniejszych sezonach. Jest to więc inwestycja, która na pewno szybko się zwróci.