Portfel idealny na lato - przegląd najmodniejszych wzorów

Ma być duży czy mały? Kolorowy czy czarny? Koniec zmartwień! Zobacz najmodniejsze wzory portfeli i wybierz coś dla siebie.

Wybór portfela to nie taka prosta sprawa jakby mogło się nam wydawać. By znaleźć ten idealny trzeba poświecić trochę więcej czasu niż myślmy.

Przede wszystkim dobry portfel to taki, który będzie miał oddzielne miejsce na monety i gotówkę, oraz kieszonki na karty. Nie może on być za duży, ani też za mały. Powinien mieścić się on w torebce kopertówce jak i w torbie codziennej. Portfel kobiety nigdy też nie powinien być zbytnio wypchany. Wygląda to po prostu nieelegancko.

Kupując portfel szukajmy tych z naprawdę dobrych materiałów. Skóra to zawsze dobre rozwiązanie. Bo jakby nie było jest on jednym z najczęściej używanych przez nas akcesoriów, więc musi być on trwały i ponadczasowy, choć w okresie letnim możemy pozwolić sobie na nieco więcej szaleństwa.

Wśród kobiecych wzorów królują fasony w desenie kwiatowe, oraz te o bardziej pastelowych odcieniach - są one za razem dziewczęce jak i praktyczne. Coraz modniejsze stają się również portfele ze specjalną kieszonką na smartfona, jest to jednak ciągle nowość, więc trudno je spotkać w sklepach. Jeśli w okresie letnim szukasz jakiegoś nowego portfela to postaw na te w kolorach lata, świeże, lekko zabawne.

Więcej o: