Cekiny - do czego i jak nosić

Kto nie lubi błyszczeć! A wiadomo nie od dziś, że najlepiej błyszczy się w cekinach.

Cekiny to świetne rozwiązanie na każdą imprezę. Oczywiście cekin, cekinowi nie równy. Łatwo z nimi o przesadę, dlatego wybierając je trzema trzymać się kilku zasad stylizacyjnych. Specjalnie dla Ciebie zebraliśmy je byś nigdy nie popełniła, żadnej modowej gafy.

Jeśli wybierasz cekinową bluzkę, żakiet, spodnie bądź spódnice to nie dodawaj więcej cekinów do stroju. Jeden element całkowicie nimi pokryty wystarczy. Cekiny łącz z monochromatycznymi barwami - najlepiej wybieraj czarny, biały, szary czy granatowy lub beżowy. To najbezpieczniejsze kolory jakie możesz połączyć z cekinem.

Przy ubraniu pokrytym jakimikolwiek zdobieniami bardzo łatwo o tandetę i efekt choinki, dlatego gdy wybierasz cekinową sukienkę, trzymaj się zasady - mniej znaczy lepiej. Cekin sam w sobie jest już biżuterią, unikaj więc wielkich naszyjników, ogromnych bransoletek czy bardzo strojnych butów i torebek. Stawiaj na proste, klasyczne i eleganckie dodatki. Przy cekinowej kreacji wystarczy skromny pierścionek, świetnie zrobiony manicure, lekka fryzura i dziewczęcy makijaż.

Najlepszy cekin to taki na prostym kroju. One już nie potrzebują dodatkowego upiększania wymyślnymi fasonami.

Więcej o: