Koszula w męskim stylu - jak nosić

Nic tak rano świetnie nie leży rano jak męska koszula na kobiecym ciele. Jednak wcale nie musi to być o poranku! Zobacz jak i z czym nosić koszulę w męskim stylu.

Jest to już niemalże kultowy element - męska koszula. Nie ma chyba kobiety, która choćby raz nie założyła tej pochodzącej z szafy mężczyzny, trzeba też dodać, że zazwyczaj leżą one lepiej na damskim ciele niż męskim. Szeroka, luźna, miła w dotyku z nonszalancko podwiniętym rękawem. Tak zazwyczaj nosimy ją po domu. Warto jednak przenieś ten styl na ulicę!

Koszulę w męskim stylu możesz łączyć z wysokimi, dopasowanymi spódnicami. Włóż koszulę do środka, rozpuść włosy (stwórz look a'la Kate Moss), na nogi załóż buty na wysokim obcasie by dodać seksapilu, koniecznie męski zegarek, a do ręki duża torba. I proszę! Perfekcyjna stylizacja do biura gotowa.

Stylizacja nr 1kolaż: Groszki.pl

 

Taką koszulę stylizowaną na męską (lub po prostu męską, podwędzoną facetowi z szafy) noś też do rurek lub (to totalny hit) do spodni typu boyfriend. Do tego duże przeciwsłoneczne okulary, buty na koturnie (by dodać kobiecości) lub adidasy i torebka typu worek. Całość podkręć kilkoma bransoletkami i dziewczęcą opaską we włosach. Tak ubrana spokojnie możesz wyskoczyć na miasto, spotkać się ze znajomymi w kawiarni... czy nawet pójść na randkę!

Stylizacja nr 2kolaż: Groszki.pl

 

Więcej o: