Nieśmiertelnik letniej szafy - biała sukienka

Nie możesz pozbyć się ukochanej "małej białej" sprzed 5 lat? Odrzuć sentymenty na bok! Moda daje niejedną szansę naszym ulubieńcom!

Może i "mała czarna" jest królową klasyki, ale czy któraś z nas odmówiłaby sobie założenia zwiewnej białej sukienki latem? Nie musimy nawet pytać. Słabość do tego ubrania odziedziczyłyśmy po naszych mamach i nic w tym dziwnego. Biała sukienka latem jest równie oczywistym outfitem, co klasyczna czarna kreacja na eleganckim party.

Dla fanek minimalistycznego stylu sprawa ma się bardzo prosto - ograniczamy się do pełnej prostoty zarówno w fasonie, jak i dodatkach i koniecznie darujemy sobie dodatki. Taka opcja jest równie dobrym rozwiązaniem co ażurowa wersja. Świetnie sprawdza się zwłaszcza na plaży. Miłośniczki stylu boho będą zachwycone wersją maxi, do której najlepiej dobrać torebkę o plecionej fakturze i nadać lekkości całej stylizacji rozpuszczając włosy. Festiwalowe lato nie przekreśla wcale naszej białej propozycji, wręcz przeciwnie! Wybierasz się na koncert? Jeansowa kurtka, mocne dodatki, kwiaty we włosy i daj się ponieść chwili!

Przy najprostszych modelach można pozwoli sobie na największą swobodę w doborze dodatków. Śmiało możesz postawić na kapelusz z szerokim rondem, mocne dodatki czy akcenty najbardziej oddające Twoją naturę. Najważniejsze to dobrze bawić się przy wykończeniu stylizacji, bo chyba same przyznacie, że w letniej białej sukience nie sposób wyglądać źle!

Więcej o: