Strój na fitness na każdą kieszeń. Sportowe stylizacje od 200 zł

Nie musisz wydawać majątku na odpowiedni strój sportowy. Zobacz nasze propozycje na każdą kieszeń.

Jak wiadomo, najlepsza odzież sportowa potrafi osiągać bardzo wysokie ceny. Jednak warto też pamiętać o tym, że niekoniecznie ubrania z najwyższej półki będą dla nas odpowiednie. Jeżeli dopiero zaczynamy trening i same nie jesteśmy pewne, czy dana dyscyplina będzie nam sprawiać przyjemność, warto zaopatrzyć się w nieco tańsze ubrania. Oczywiście nie ma sensu też popadać w skrajności i kupować najtańsze, ponieważ niewygodne buty czy koszulka, w której od razu jesteśmy całe mokre od potu - mogą skutecznie zniechęcić do uprawiania aktywności.

Propozycje, które przygotowaliśmy zaczynają się od 200 zł, co za komplet odzieży sportowej uważamy za rozsądną cenę, dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę ze sportem lub tych osób, które nie uprawiają sportu bardzo regularnie.

1. Zestaw - do 200 zł

Zestaw do 200 złkolaż: Groszki

Legginsy, wygodne buty sportowe i top to odpowiednia propozycja na poranny trening.

2. Zestaw - do 400 zł

Zestaw do 400 złkolaż: Groszki

W tym przedziale cenowym warto zainwestować w oddychającą koszulkę oraz biustonosz sportowy - obie te rzeczy znacząco poprawią nasz komfort podczas ćwiczeń.

3. Zestaw - bez ograniczenia budżetu

Zestaw bez ceny maxkolaż: Groszki

Nasza ostatnia propozycja jest dla tych, którzy cenią sobie zarówno wygodę podczas uprawiania sportu jak i oryginalny, modny design odzieży sportowej. To doskonały zestaw także na weekendową wycieczkę w plener lub luźne spotkanie z przyjaciółmi.

Więcej o: