Chustki i kapelusze na lato- przegląd najciekawszych propozycji

Kolorowe, cienkie apaszki i słomiane kapelusze to uzupełnienie każdej letniej kreacji. Sprawdź z czym najlepiej pasują i wybierz dla siebie najciekawsze wzory.

Sukienka, buty, ewentualnie jakaś biżuteria i nie masz dalej pomysłu jak uzupełnić swoją stylizację? Dodaj koloru swojej białej sukience apaszkami w malownicze wzory.  Apaszka z satynowego materiału jest zwiewna, ładnie się układa na dekolcie i dodaje nam oryginalnego wyglądu. Z pośród wielu wzorów możemy znaleźć eleganckie klasyczne szyte złotą nitką, w paski bądź mazgaje, kolorowe w kwiaty lub orientalne wzory, w groszki, w paseczki albo zwykłe białe z czarnym akcentem. Sprawdzą się w każdej sytuacji, ochronią nas od wiatru a dodatkowo czasami będą fikuśnie powiewać na wietrze, niczym słynna sukienka Marylin Monroe.

Oprócz uroczej apaszki, na głowę włóżmy kapelusz. Jeśli temperatura na dworze jest dosyć wysoka, wybierzmy słomkowy model. Ochroni nas przed promieniowaniem słonecznym i nie będzie nam w nim gorąco, ponieważ lekka konstrukcja ze słomki jest dosyć przewiewna. Niestety jedyny problem ze słomkowym kapeluszem jest taki, że często lubi nam uciekać z głowy, jest leciutki, dlatego porywisty wiatr może nam go ukraść. Ewentualnie wtedy możemy spodziewać się, że jakiś przystojniak nam go uratuje i odda wraz z numerem telefonu. Również niebezpieczeństwem dla niego jest woda. Kiedy zamoczymy nasz kapelusz, pamiętajmy, że podczas gdy będzie się suszył na słońcu zrobi się dosyć sztywny. Często również może zmienić swój profil, może się pognieść i już nie będzie idealnie leżał nam na głowie.

Dopieść swój look na lato i wybierz dla siebie kolorową bądź bardziej elegancką apaszkę oraz słomkowy kapelusz, a na pewno nie pożałujesz tego wydatku na długie lata :)