Idealna bielizna dla figury Jabłka. Porady

Sylwetka Jabłka, chociaż nieco bardziej okrągła, może być tak samo ponętna jak klasyczna Klepsydra - wystarczy odpowiednia bielizna!

Jeżeli należysz do licznej grupy kobiet o figurze zbliżonej do jabłka, to zadaniem bielizny, którą wybierasz jest odpowiednie modelowanie krągłości.

Idealny biustonosz dla sylwetki Jabłka

Aby uzyskać piękny kształt zbliżony do klepsydry, najlepszym wyborem dla ciebie będzie gorset. Dzięki temu uzyskasz najlepszy efekt. Jednak jeżeli wolisz tradycyjny biustonosz - sięgnij po ten typu balkonetka. Zamaskuje większy brzuszek.

Idealne majtki dla sylwetki Jabłka

Wybierz figi o wyższym stanie (kończące się tuż pod pępkiem). Zbyt wysokie fason uwypukli brzuch, zbyt niski - za mocno ściśnie dół brzucha. Doskonałe będą bezszwowe majtki, np. z wstawkami z koronki.

Idealna bielizna modelująca dla sylwetki Jabłka

Jako modelującą bieliznę wybierz gorset z miseczką w kształcie serca, który stworzy piękną talię i dekolt. Jeżeli w inny sposób chcesz odciągnąć uwagę od brzucha - wybierz modelujące figi, które zakryją brzuch i uwydatnią pupę oraz modelujący biustonosz, który wypchnie biust do przodu. Dzięki temu osiągniesz efekt gwiazd Hollywood z lat pięćdziesiątych.

Zobacz również:

Idealna bielizna dla sylwetki Gruszki

Idealna bielizna dla drobnych kobiet

Idealna bielizna dla sylwetki Klepsydry

Idealna bielizna dla kobiet z dużym biustem

Więcej o: