Stylizacje gwiazd z pokazu Gosi Baczyńskiej

Specjalnie dla Was wybraliśmy trzy najlepsze stylizacje gwiazd z pokazu Gosi Baczyńskiej.

Prezentacja najnowszej kolekcji Polskiej projektantki było hucznym wydarzeniem na salonach. Na pokazie nie zabrakło przyjaciół Baczyńskiej jak i gwiazd. My jak zawsze przyjrzeliśmy się ich stylizacjom.

Spośród wszystkich najbardziej spodobały się nam trzy Panie - Monika Olejnik, Kasia Struss i Edyta Herbuś. Postawiły na seksowy, ale nie wyuzdany look, z ciekawymi dodatkami. Wszystkie wybrały długość mini, która pokazała ich zgrabne nogi.

Monika Olejnik wybrała koronkową sukienkę w bardzo modnym kolorze śliwki. To co urzekło nas najbardziej w jej stylizacji to buty i torebka w ostrym różowym kolorze. Dzięki takiemu połączeniu stylizacja dostała pazura i zyskała na nowoczesności.

Monika Olejnik

KAPIF

Specjalnie na pokaz Gosi Baczyńskiej z USA przyleciała Kasia Struss. Polska top modelka zaprezentowała się w krótkiej, seksownej jedwabnej sukience, która oczywiście jest projektu Baczyńskiej. Ciekawy print idealnie podkreślił urodę młodej Kasi.

 

Kasia StrussKAPIF

Wybór projektu Gosi Baczyńskiej był również trafny dla Edyty Herbuś. Tancerka i aktorka wybrała koszule zdobioną orderami i rockową skórzaną mini. Całość wykończyła botkami od Giuseppe Zanotti i mała czarną kopertówką z miękkiej skóry marki Bulgari.

 

Edyta Herbuś

WBF

A wam, która stylizacja spodobała się najbardziej?

Więcej o: