Paski - kultowy trend wciąż na topie!

Zastanawiasz się czy paski są jeszcze w modzie? Mamy odpowiedź na Twoje pytanie!

 

Czarno-białe przywołują wspomnienia z dzieciństwa o bohaterach z kreskówek. Biało-granatowe kojarzą się z marynarskimi uniformami i nadmorskim klimatem. Paski - to kultowy wzór, który niezależnie od sezonu zawsze jest na topie. Jak je nosić, aby dobrze wyglądać? Oto kilka wskazówek.

 

Paski + jeans

Nieśmiertelne połączenie, które ratuje nas w te dni, kiedy opuszczają nas wszelkie pomysły na outfit. Bezpieczne i kulowe - w codziennych sytuacjach zawsze wygląda dobrze. Jeśli wybierasz się na uczelnię postaw na jeansy w stylu boyfriend, t-shirt w paski i espadryle. Jeśli zaś planujesz ważne spotkanie - wybierz dobrze dopasowane jeansy, klasyczną bluzkę w paski i szpilki.

Paski solo

Sukienka w paski to świetny pomysł na wakacyjny wyjazd nad morze. Marynarski trend doskonale zgrywa się z nadmorskim klimatem, a letnie przewiewne materiały zapewniają poczucie lekkości. Pamiętaj, że pionowe paski optycznie Cię wyszczuplą i dodadzą kilku centymetrów wzrostu, zaś poziome - przeciwnie. Do sukienki w paski załóż sandały i kapelusz z dużym rodem.
Akcent

Jeśli preferujesz monochromatyczne zestawy, a chcesz jedynie nieco ożywić swój outfit, załóż buty w paski. Kultowy wzór wyróżni Cię z tłumu, a jednocześnie sprawi, że nie będziesz czuła się przebrana.
Więcej o: