Zastąp podkład kremem - BB, CC czy DD?

Krem BB, CC czy DD? Zastąp swój podkład letnim odpowiednikiem!
Na dworze upał, a tradycyjne podkłady przestają się sprawdzać w swojej roli. Zbyt ciężki makijaż jest w taką pogodą zdecydowanie faux pas. Oto kremy, które doskonale zastąpią Twój podkład.

Kremy BB
Blemish Balm, czyli krem BB, to unikalne połączenie kremu pielęgnacyjnego z podkładem. Niweluje niewielkie niedoskonałości, nawilża i wyrównuje koloryt skóry. Jego cechą jest lekkość, która sprawia, że skóra nabiera słonecznego blasku. Często zawiera filtry UV, co jest jego dodatkowym atutem. Najlepiej sprawdza się u młodych kobiet, które nie mają problemów z niedoskonałościami, takimi jak trądzik czy pękające naczynka.

Krem CC

Color&Correct, Color Control lub Color&Care. Podobnie jak krem BB łączy właściwości podkładu i kremu. Jednak ma nieco bardziej kryjącą fakturę. Przeznaczony dla cery naczynkowej, trądzikowej i tłustej. Zależnie od wybranego rodzaju matuje lub rozświetla cerę. Koi i zapewnia niesamowity wygląd.

Krem DD
Dynamic-Do-all czyli krem, od wszystkiego. Spektakularna nowość. Nie tylko zawiera właściwości swoich poprzedników, ale również składniki przyczyniające się do zapobiegania powstawaniu zmarszczek i elementy rozświetlające. Przeznaczone dla cery dojrzałej.
Więcej o: