Moda Małego Księcia - najciekawsze propozycje dla chłopców

Zobacz co ciekawego dzieje się w modzie dziecięcej.

Przyjęło się, że mamy wolą ubierać córeczki, ponieważ mogą kupować im piękne i słodkie ubranka. Na szczęście moda chłopięca nie pozostaje w tyle i również dla naszych małych mężczyzn możemy wybierać ciekawe propozycje.

W tym sezonie projektanci postawili na modę piracką i marynarską - granatowo-białe paski, połączenie klasycznych trzech kolorów: bieli, granatu i czerni. Mali chłopcy nie raz marzą by zostać dzielnym piratem i łowcą skarbów, dlatego jest to propozycja, która trafia w gusta najmłodszych.

Obok morskich wilków, chłopcy mogą stać się swoimi ulubionymi bohaterami z kreskówek i gier. Kolorowe nadruki z ulubionymi postaciami na pewno sprawią najmłodszym wiele radości i będą z dumą nosić takie ubranka. Dobrym wyborem będzie też postawienie na kolor - wielobarwne ubrania świetnie pobudzają kreatywność najmłodszych i podkreślają ich niespożytą energię.

W modzie dziecięcej najważniejsza jest jednak praktyczność i łatwość w utrzymaniu ubranek w czystości. Dzieciom musi być nie tylko wygodnie wyszaleć się, ale dla mamy ważne jest także żeby ubranka łatwo dały się wyprać. Niestety rzeczy dziecięce rzadko są jednokolorowe, dlatego bardzo łatwo o to żeby nadruki puściły kolory i pofarbowały całe ubrania. Dlatego warto sięgać po ubrania lepszej jakości, które nie będą farbować podczas prania. Dobrej jakości ubrania dziecięce gwarantują też większą wygodę noszenia, lepsze przepuszczanie powietrza i komfort noszenia przez nasze pociechy.

Więcej o: