Najciekawsze etui i obudowy na smartfony dla każdej z nas

Zobaczcie, co proponują producenci etui dla smartfonów. Dzięki oryginalnym i modnym wzorom, telefon jest zabezpieczony przed uszkodzeniami i może cieszyć oko.

Wybierając etui na telefon możemy kierować się zarówno względami praktycznymi, jak i po prostu wybrać takie, jakie nam się podoba. Każdy rodzaj etui ma swoje mocne i słabsze strony. Kolorowa guma, będzie świetnie chronić telefon podczas upadku, ale już nie zabezpieczy ekranu przed zarysowaniem, np. od kluczy. Dlatego warto zapoznać się z tym, co możemy dorwać na rynku i wybrać coś dla siebie.

Jeżeli cenisz sobie klasyczną elegancję, dobrym wyborem będzie skórzane etui. Na pewno docenisz takie marki jak Wittchen, czy Ecco.  Takie etui świetnie będzie pasować do każdej bizneswoman. Takie etui dobrze chroni wszystkie elementy telefonu, jednak nie jest tak wytrzymałe jak specjalna guma.

Zdjęcie Etui Ecco Barysh iPhone Pouch Black 910442690000 Zdjęcie Etui Exclusive Line ze SKÓRY JAGNIĘCEJ TELEFON ROZMIAR L Zdjęcie Wittchen Etui na telefon komórkowy 21-2-239-4
Etui skórzane Ecco Barysh Etui Exclusive Line ze skóry Wittchen Etui skórzane na telefon
źródło: Okazje.info

Jeżeli lubisz pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa, to możesz zdecydować się na kolorowe etui. W wielu sklepach można zamówić dowolny wzór nakładany specjalną techniką na gumę. Czasem może to być też wzór, który same zaproponujecie, tak więc macie szansę nadać smartfonowi oryginalny i unikatowy wygląd. Taka obudowa też doskonale chroni podczas upadku telefonu.

Zdjęcie Etui na iPhone 5/5S Kociak Zdjęcie Etui na iPhone'a Kimmidoll Nobuko - Ufająca KF0631 Zdjęcie Etui na Samsung S4 Minionki
Etui na iPhone 5/5S Kociak Etui na telefon Kimmidoll Etui na Samsung S4 Minionki
źródło: Okazje.info

Jeżeli lubisz uprawiać sport, docenisz etui na telefon, które nie zajmują rąk, ani nie wypychają kieszeni. Bardzo popularne są etui na ramię, dzięki czemu możesz też podłączyć słuchawki i uprawiając sport słuchać muzyki. A telefon spoczywa bezpiecznie i nie przeszkadza.

Zdjęcie Etui na Lenovo S720 czarnofioletowe Zdjęcie MC Opaska na smartfona MC5333203 Zdjęcie Etui Poliflame na Odtwarzacz Muzyki na Ramię 10216000
Etui na ramię na smartfona MC Opaska na smartfona Etui Poliflame na smartfona
źródło: Okazje.info