Żółte koszulki z nadrukami - ponad 50 propozycji

Kwiaty, paski, etniczne motywy i napisy - wszystko na słonecznych tiszertach.

Latem pozwalamy sobie na więcej swobody; nosimy intensywne, soczyste kolory i pokazujemy więcej ciała. Nie boimy się również zabawić wzorami, zestawiając z pozoru nie pasujące do siebie printy. Oryginalny, zabawny, a może i zaczepny napis na koszulce? To również doskonały pomysł na uzupełnienie letniej stylizacji. W tym sezonie stawiamy na ciekawe motywy i nietuzinkowe nadruki, a jeszcze lepiej w odważnych kolorach.

kolaż groszki.plkolaż groszki.pl


Żółty z pewnością spełnia letnie wymagania: jest widoczny - sprawi, że wyróżnisz się z tłumu, jasny - więc nie będzie przyciągał promieni słonecznych i twarzowy - świetnie skomponuje się z brązową opalenizną. Wiesz już na jakie tiszerty stawiać w tym sezonie? Żółte z nadrukami!

Zajrzyj do GALERII i wybierz co najmniej jeden model z naszych propozycji!

Latem  pozwalamy sobie na więcej swobody; nosimy intensywne, soczyste kolory i pokazujemy więcej ciała. Nie boimy się również zabawić wzorami, zestawiając z pozoru nie pasujące do siebie printy. Oryginalny, zabawny, a może i zaczepny napis na koszulce? To również doskonały pomysł na uzupełnienie letniej stylizacji. W tym sezonie stawiamy na ciekawe motywy i nietuzinkowe nadruki, a jeszcze lepiej w odważnych kolorach.
Żółty z pewnością spełnia  letnie wymagania:  jest widoczny -  sprawi, że wyróżnisz się z tłumu,  jasny - więc nie będzie przyciągał promieni słonecznych i twarzowy - świetnie skomponuje się z brązową opalenizną. Wiesz już na jakie tiszerty stawiać w tym sezonie? Żółte z nadrukami!
Zajrzyj do GALERII i wybierz co najmniej jeden model z naszych propozycji!
Więcej o: