Drapowane sukienki maskujące niedoskonałości figury - ponad 90 propozycji na wiosnę i lato

Najlepszy model dla kobiet, które pragną ukryć niedoskonałości i wyglądać seksownie.

Nie ma idealnej kobiecej figury. Jak się okazuje, każda z nas chciałaby coś w sobie zmienić. Sztuką jest jednak pokochać swoje ciało takim, jakie jest. Jeśli nie jest doskonałe, możesz oczywiście spróbować je ulepszyć za pomocą diety i ćwiczeń. Póki nie ma efektu ćwiczeń, zacznij ubierać się tak, by we własnej skórze wyglądać perfekcyjne.

Dobrym rozwiązaniem będą tu drapowane sukienki. Są doskonałe dla pań pragnących podkreślić swoją kobiecość, ukrywając jednocześnie mankamenty. Jeśli chcesz powiększyć biust, wybierz model z wszytymi warstwami tkaniny przy dekolcie. Jeżeli zależy ci na zatuszowaniu fałdek na brzuchu, zdecyduj się na fason z marszczeniami w tymże miejscu. Drapowania na biodrach poszerzą je, wyrównując zaburzone proporcje.

kolaż groszki.plkolaż groszki.pl


Nie przejmuj się brakiem doskonałej figury. Zajrzyj do GALERII, w której znajdziesz przegląd drapowanych sukienek, kryjących niedoskonałości różnych partii ciała. Wybierz fason dla siebie i zatuszuj wszystkie wady.

Nie ma idealnej kobiecej figury. Jak się okazuje,  każda z nas chciałaby coś w sobie zmienić. Sztuką jest jednak pokochać swoje ciało takim,  jakie jest. Jeśli nie jest doskonałe, możesz oczywiście spróbować je ulepszyć za pomocą diety i ćwiczeń. Póki nie ma efektu ćwiczeń, zacznij ubierać się tak, by we własnej skórze wyglądać perfekcyjne.
Dobrym rozwiązaniem będą tu drapowane sukienki. Są  doskonałe dla pań  pragnących podkreślić swoją kobiecość,  ukrywając jednocześnie mankamenty. Jeśli chcesz powiększyć biust, wybierz model z wszytymi warstwami tkaniny przy dekolcie. Jeżeli zależy ci na zatuszowaniu fałdek na brzuchu, zdecyduj się na fason z marszczeniami w tymże miejscu. Drapowania na biodrach poszerzą je, wyrównując zaburzone proporcje.
Nie przejmuj się brakiem doskonałej figury. Zajrzyj do GALERII, w której znajdziesz przegląd drapowanych sukienek, kryjących niedoskonałości różnych partii ciała. Wybierz fason dla siebie i zatuszuj wszystkie wady.
Zdjęcie BonPrix Sukienka 920830 Zdjęcie Coconuda Drapowana bluzka 1240025 Zdjęcie DOTS Drapowana bluzka BU-0025b Zdjęcie DOTS Drapowana sukienka 43117
BonPrix Sukienka Coconuda Drapowana bluzka DOTS Drapowana bluzka DOTS Drapowana sukienka
Sprawdź ceny > Sprawdź ceny > Sprawdź ceny > Sprawdź ceny >
źródło: Okazje.info
Więcej o: