Cekinowe sukienki na Sylwestra do 150 zł

Niezależnie od tego, czy w Sylwestra wybierasz się do teatru, kina, na bal czy imprezę u znajomych, musisz błyszczeć. Sprawdź, gdzie znaleźć idealne na te okazję sukienki.

W sylwestrową noc powinnaś lśnić pełnym blaskiem. Jest to dzień, kiedy możesz sobie pozwolić na mocny makijaż i wszelkiego rodzaju błyszczące dodatki. Podstawę każdej stylizacji powinna stanowić jednak sukienka - koniecznie z cekinami. 

Do takiej sukienki wystarczy dobrać wysokie szpilki i elegancką kopertówkę. Tego typu kreacja jest już na tyle ozdobna, że nie trzeba przytłaczać jej innymi świecidełkami. Postaw raczej na prostotę i minimalizm.

kolaż groszki.plkolaż groszki.pl


Obejrzyj w GALERII sukienki z cekinami do 150 złotych i wybierz coś dla siebie. Nie zapominaj o przesłaniu: "jaka noc sylwestrowa, taki cały rok!"

Zdjęcie Lejdi Wyrafinowana sukienka ze złotymi zdobieniami Cotton Club Zdjęcie Miss Parisienne Sukienka letnia gold (1266056) Zdjęcie Morgan ROMEA Sukienka etui gold (152-ROMEA.M) Zdjęcie Sukienka wieczorowa Martina, elegancka kreacja ze srebrnym połyskiem
Lejdi Wyrafinowana sukienka cekinowa Miss Parisienne Sukienka z cekinami Morgan ROMEA Sukienka etui Sukienka wieczorowa cekinowa
źródło: Okazje.info