Listopadowe propozycje marki Bershka - wybierzesz coś dla siebie?

W listopadzie Bershka stawia na koronki, kwiaty i frędzle. Zainspiruj się przygotowanymi przez markę stylizacjami!

W listopadowej odsłonie kolekcji znajdziemy propozycje dla romantyczek ceniących styl i elegancję. Motywem przewodnim linii są kwiatowe wzory i koronki. Pojawia się także sukienka zdobiona modnymi frędzlami, skórzana spódnica i koszulki z oryginalnym nadrukiem. Wśród butów rządzą botki, sznurowane trzewiki i workery. Listopadowe looki wyróżnia również ciekawa biżuteria w postaci łańcuchów.

Bershkamat.prasowe/Bershka


Trochę elegancko, trochę imprezowo i seksownie, ale przede wszystkim atrakcyjnie wizualnie. Najbardziej spodobało mi się zestawienie koszulki z nadrukiem ze skórzaną spódnicą i botkami na obcasie. Ten prosty zestaw sprawdzi się na wiele okazji, co jest dużym plusem; lubię ubrania, które można nosić na wiele sposobów. A wam co wpadło w oko? Obejrzyjcie GALERIĘ i napiszcie w komentarzach!

W listopadowej odsłonie kolekcji znajdziemy propozycje dla romantyczek ceniących styl i elegancję. Motywem przewodnim linni są kwiatowe wzory i koronki. Pojawa się także sukienka zdobiona modnymi frędzlami, skórzana spódnica i koszulki z oryginalnym nadrukiem. Wśród butów rządzą botki, sznurowane trzewiki i workery. Listopadowe lookbooki wyróżnia również ciekawa biżuteria w postaci łańcuchów.
Trochę eleganko, trochę imprezowo i seksownie, ale na pewno atrakcyjnie wizualnie. Mi szczególnie spodobało się zestawienie koszulki z nadrukiem ze skórzaną spódnicą i botkami na obcasie. Ten prosty zestaw nadaje sprawdzi na wiele okazji, co jest dla mnie dużym plusem, ponieważ lubie pratyczne ubrania, które można nosić na wiele sposobów. A wam co wpadło w oko? Obejrzyjcie GALERIĘ i napiszcie w komentarzach.
Więcej o: