Wzorzyste tuniki na każda porę roku - ponad 80 propozycji

Niepowtarzalne, wielokolorowe wzory i kobiece tuniki - oto duet, który będzie święcił triumfy nie tylko w jednym sezonie. Sprawdź, co możesz znaleźć w kolekcjach polskich i zagranicznych sklepów.

W starożytnym Rzymie tuniką nazywany był przepasany w pasie, wełniany ubiór z krótkimi rękawami, który stanowił odpowiednik greckiego chitonu. Przepisy rzymskie określały, jakie elementy stroju może założyć obywatel - było to zależne od pochodzenia i funkcji, którą pełnił w państwie. 

Dziś ten element garderoby dostępny jest dla wszystkich - niezależnie od korzeni rodowych i stanowiska. Z tą jedną różnicą, że dziś tuniki noszą wyłączenie kobiety. Płeć piękna pokochała ten strój, gdyż można go nosić na wiele sposobów. W ciepłe dni do szortów, legginsów, a nawet do mini-spódniczki. Natomiast w dni chłodniejsze - do getrów lub rurek.

kolaż Groszki.plkolaż Groszki.pl


Tuniki mają także magiczną moc ukrywania niektórych niedoskonałości ciała. Jeśli mamy np. wystający brzuszek i zgrabne nogi, polecamy szczególnie modele uszyte z lejących się materiałów - ukryją fałdki w okolicy talii i podkreślą nogi.

Kolorowe, wzorzyste tuniki sprawdzą się nie tylko w lato. Różnorodność motywów i bogactwo kolorów ożywią zimowe stylizacje i podkreślą styl. Zajrzyj do GALERII, w której znajduje się ponad 70 modeli różniących się nie tylko deseniem, ale i długością rękawów. Wybierz coś dla siebie!

Zdjęcie Halens Tunika
Halens Tunika
w okazje.info
Zdjęcie Halens Tunika
Halens Tunika
w okazje.info
Zdjęcie Tunika
Tunika
w okazje.info
Zdjęcie Next Tunika
Next Tunika
w okazje.info
Zdjęcie Tunika
Tunika
w okazje.info
W starożytnym Rzymie tuniką nazywany był przepasany w pasie, wełniany ubiór z krótkimi rękawami, który stanowił odpowiednik greckiego chitonu. Przepisy rzymskie określały, jakie elementy stroju może założyć obywatel - było to zależne od pochodzenia i funkcji, którą pełnił w państwie.
Dziś ten element garderoby dostępny jest dla wszystkich - niezależnie od korzeni rodowych i stanowiska. Z tą jedną różnicą, że dziś tuniki noszą wyłączenie kobiety. Płeć piękna pokochała ten strój, gdyż można go nosić na wiele sposobów. W ciepłe dni do szortów, legginsów, a nawet do mini-spódniczki. Natomiast w dni chłodniejsze - do getrów lub rurek.