Neonowy styl i fluo luz - ponad 50 propozycji

Paski, szachownica, czerń i biel, pastelowe barwy czy neonowe i fluoresencyjne kolory? Allegro podpowiada, jakie trendy obowiązywać będą na wiosnę i lato 2013. Zobaczcie, co obowiązkowo powinno znaleźć się w waszej garderobie.

Modowi eksperci z Allegro postanowili przygotować zestawienie najmodniejszych w tym sezonie trendów. Wśród najgorętszych tematów znalazły się ubrania i dodatki w jaskrawych odmianach letnich kolorów. W wiosennej palecie barw króluje żółć, pomarańcz, róż, limonkowa zieleń i jasny niebieski. Wszystkie odcienie doskonale prezentują się w połączeniu z bielą.

Allegromat.prasowe

Wakacyjne zestawy wymagają nieco odwagi; najważniejsze to przełamać się i otworzyć się na awangardowe zestawienia. Łączcie kolory i wzory we wszelkich możliwych konfiguracjach - nie ograniczajcie swojej wyobraźni. Osobom ceniącym umiar specjaliści proponują jednolite zestawienia z kolorowymi dodatkami.

W tym sezonie dominują lekkie, przezroczyste tkaniny, dzięki którym kolory nie są przytłaczające. Delikatność materiałów pozwala na łączenie ubrań i warstwowe kombinacje.

Zajrzyjcie do GALERII i dodajcie trochę koloru do waszych codziennych stylizacji.

Zdjęcie Golden Rose Lakier Selene
Golden Rose Lakier Selene
w okazje.info
Zdjęcie KOMIN OPASKA ŻÓŁTY NEON
KOMIN OPASKA ŻÓŁTY NEON
w okazje.info
Zdjęcie WANTED Torebka Fluo
WANTED Torebka Fluo
w okazje.info
Więcej o: