Inspiracje z blogów - ciekawe?

Groźny rottweiler, colour blocking i neonowe szydełko. Sprawdźcie nasze blogowe znaleziska.
Inspiracje z blogów Groźny rottweiler, colour blocking i neonowe szydełko. Co nowego na blogach? Inspiracje z blogów modowych. Motywy zwierzęce się zmieniają! Zapomnijcie o łagodnych jeleniach i kotach, teraz na topie są rottweilery. Oszalałyśmy na punkcie farbowanych końcówek! Wygląda na to, że stylizacja blogerki Mashy Sedgwick została skomponowana na użytek turkusowych włosów. Szara koszulka o "spranej" fakturze została zestawiona z miętową spódniczką w plisy. Całość uzupełniła butami na dużych koturnach a la Lady Gaga. Biżuteria też jest dopracowana do perfekcji. Nie inaczej jest z propozycją w klimacie boho-chic, którą znalazłyśmy na stronie lookbook.nu. Ta stylizacja udowadnia, że wcale nie trzeba odsłaniać ciała, żeby nosić krótkie topy. Pudrową maxi spódnicę połączono z jeansowym topem z Romwe.com, torebką z frędzlami i boskimi platformami w indiańskie wzory. Colour blocking będzie nam bardzo bliski, szczególnie tej jesieni! Mamy w planach zakup płaszczyka z rękawami w innym kolorze. Motywy zwierzęce też się zmieniają! Zapomnijcie o łagodnych jeleniach i kotach, teraz na topie są rottweilery!

Oszalałyśmy na punkcie farbowanych końcówek! Wygląda na to, że stylizacja blogerki Mashy Sedgwick została skomponowana na użytek turkusowych włosów. Szara koszulka o "spranej" fakturze została zestawiona z miętową spódniczką w plisy. Całość uzupełniła butami na dużych koturnach a la' Lady Gaga. Biżuteria też jest dopracowana do perfekcji.

lookbook.nu

Nie inaczej jest z propozycją w klimacie boho-chic, którą znalazłyśmy na stronie lookbook.nu. Ta stylizacja udowadnia, że wcale nie trzeba odsłaniać ciała, żeby nosić krótkie topy. Pudrową maxi spódnicę połączono z jeansowym topem z Romwe.com, torebką z frędzlami i boskimi platformami w indiańskie wzory.

lookbook.nu

Colour blocking będzie nam bardzo bliski, szczególnie tej jesieni! Mamy w planach zakup płaszczyka z rękawami w innym kolorze. Wersja ze zdjęcia w wydaniu total też jest niczego sobie!

shopstorypl.tumblr.com

Motywy zwierzęce też się zmieniają! Zapomnijcie o łagodnych jeleniach i kotach, teraz na topie są rottweilery!

shopstorypl.tumblr.com

Na koniec coś z warszawskiej ulicy. Szydełkowe sukienki! Jedna w wersji tradycyjnej, a druga w kolorze neonowym. Która bardziej wam się podoba?

dine-dash.com