Trend alarm: sportowe buty na koturnie

Kontrowersyjne tenisówki na koturnie, założyłybyście?
Sportowe buty na koturnie Kontrowersyjne tenisówki na koturnie, założyłybyście? Styliści ogłosili, że sneakersy na koturnie to hit sezonu wiosna-lato. Obok kolekcji Marca Jacobsa i Isabel Marant buty znajdziecie także w Topshopie i Asosie Styliści ogłosili, że sneakersy na solidnej podstawie będą hitem sezonu wiosna-lato 2012. W końcu wszystko, co pojawia się w najnowszej kolekcji Marca Jacobsa, musi stać się modne. Na sportowy look postawiła też Isabel Marant. Jej tenisówki z rzepami na koturnie pokochały blogerki na całym świecie! Sieciówki też nie mogły pozostać obojętne, dlatego m.in. w ofercie Topshopu oraz Asosa znajdziecie ten oryginalny model buta.

Styliści ogłosili, że sneakersy na solidnej podstawie będą hitem sezonu wiosna-lato 2012. W końcu wszystko, co pojawia się w najnowszej kolekcji Marca Jacobsa, musi stać się modne. Na sportowy look postawiła też Isabel Marant. Jej tenisówki z rzepami na koturnie pokochały blogerki na całym świecie!

Marc by Marc Jacobs

Sieciówki też nie mogły pozostać obojętne, dlatego m.in. w ofercie Topshopu oraz Asosa znajdziecie ten oryginalny model buta.

Propozycje znajdziecie w naszej GALERII