Żakiet w stylu Chanel

Szykowne żakiety inspirowane Coco Chanel.
Żakiet w stylu Chanel Tweedowa faktura, brak kołnierza, półokrągły dekolt i kieszonki Elementem garderoby, którego nie może zabraknąć w waszych szafach, jest żakiet. W ofercie sklepów pojawił się fason inspirowany klasycznym wdziankiem Chanel. Elementem garderoby, którego nie może zabraknąć w waszych szafach, jest żakiet. W ofercie sklepów pojawił się też fason inspirowany klasycznym wdziankiem Chanel. Taki żakiet charakteryzuje tweedowa faktura, brak kołnierza, półokrągły dekolt i kieszonki. Żakiet nadaje się do wielu stylizacji, od kompletu ze spódnicą do dżinsów i zwykłego t-shirtu. Jedno jest pewne - w każdej sytuacji będziesz w nim wyglądać szykownie! Nowe wcielenia chanelowskiego cuda możemy spotkać przede wszystkim w Zarze. Występują w najmodniejszych kolorach, takich jak: mięta, żółć czy pudrowy róż.

Elementem garderoby, którego nie może zabraknąć w waszych szafach jest żakiet. W ofercie sklepów pojawił się też fason inspirowany klasycznym wdziankiem Chanel. Taki żakiet charakteryzuje tweedowa faktura, brak kołnierza, półokrągły dekolt i kieszonki.

Żakiet nadaje się do wielu stylizacji, od kompletu ze spódnicą do dżinsów i zwykłego t-shirtu. Jedno jest pewne - w każdej sytuacji będziesz w nim wyglądać szykownie!

Nowe wcielenia chanelowskiego cuda możemy spotkać przede wszystkim w Zarze. Występują w najmodniejszych kolorach, takich jak: mięta, żółć, czy pudrowy róż.

Zdjęcia modeli znajdziecie wGALERII

Więcej o: