Szorty w taką zimę - żaden problem!

Zima rozpieszcza wszystkich zmarzluchów i... fanki szortów. Tej zimy nie należy się ich bać, a jedynie dumnie eksponować nogi w grubych rajstopach lub leginsach.
Załóż szorty Szorty w taką zimę - żaden problem! Zima rozpieszcza wszystkich zmarzluchów i... fanki szortów. Tej zimy nie należy się ich bać, a jedynie dumnie eksponować nogi w grubych rajstopach lub leginsach Zima rozpieszcza wszystkich zmarzluchów i... fanki szortów. Tej zimy nie należy się ich bać, a jedynie dumnie eksponować nogi w grubych rajstopach lub leginsach. Szorty, kiedy nie ma mrozu, albo jest niewielki, można nosić do grubych rajstop lub leginsów. Jeśli chcecie wydłużyć nogi, ubierzcie się od pasa w dół w tym samym kolorze. Najmodniejsze modele to te z koronki, cekinów oraz skóry, a jeśli pozostawać w sezonowej dyktaturze to i te z tweedu w odcieniach brązu i szarości.

Zima 2011/12 to jedna z najcieplejszych od wielu, wielu lat. Brak opadów śniegu, słońce przebijające zza chmur i temperatura powyżej zera stopni Celsjusza - oto co fashionistki lubią najbardziej! Można bez obaw chodzić w dobrych zamszowych i skórzanych butach, bo nie zniszczy ich sól, ani obfita śnieżna wilgoć. Poza tym, można się lżej i wygodniej ubierać, między innymi w urocze i kobiece szorty.

szorty, spodnie, krótkie spodenki, zima 2011-2012

Fot. szorty Pull and Bear

Bohaterki dzisiejszego przeglądu można nosić do grubych rajstop lub leginsów. Jeśli chcecie wydłużyć nogi, ubierzcie się od pasa w dół w tym samym kolorze. Najmodniejsze modele to te z koronki, cekinów oraz skóry, a jeśli pozostawać w sezonowej dyktaturze to i te z tweedu w odcieniach brązu i szarości.

Zapraszamy do obejrzenia GALERII, w której znajdziecie mnóstwo modeli szortów - zarówno z wyprzedaży, jak i wiosennych kolekcji, których ceny są niestety mniej zachęcające. Pamiętacie, że ta część garderoby to także inwestycja na cieplejszy sezon!

Czytaj dalej:

Wygodnie: płaskie buty do 300 zł

Wygodnie: 117 par płaskich butów do 300 zł

swetry, kardigan

Rozpinane swetry do 100 zł - przegląd