WYPRZEDAŻ! 135 ciekawych par butów w obniżonej cenie

Wyprzedaże ruszyły! Może skusisz się na modne buty, na które wcześniej było Tobie żal pieniędzy? Zobacz jakie perełki można znaleźć w polskich sklepach!
Na wyprzedaże po buty! Może skusisz się na modne buty, na które wcześniej było Ci żal pieniędzy? Na tegorocznej wyprzedaży można zaopatrzyć się na zimę i lato. W sklepach dużo jest balerin i sandałów. Wcześniej należy zapoznać się z nadchodzącymi trendami Zaczął się najprzyjemniejszy okres dla każdej zakupoholiczki i fashionistki - wyprzedaż sezonowa. W ciągu tych kilku tygodni możemy pozwolić sobie na szaleństwo pośród cen obniżonych nawet o 80 proc. Spośród obuwia mamy dwa skrajne typy. Po pierwsze: klasyczne, jednokolorowe, ciemne i wygodne, które nadaje się na co dzień i będzie długo służyć, na przykład czarne skórzane kozaki z migdałowym noskiem i dość szerokim obcasem. Z drugiej strony, warto pozwolić sobie na najbardziej szalone modele balerin, sandałów czy czółenek, które zawładnęły wybiegami wiosenno-letnimi, na przykład buty na słupku z kolorowych pasków w motyw węża. Pamiętajcie! Na tegorocznej wyprzedaży można zaopatrzyć się na następną zimę (jak również część tej), ale i na lato, ponieważ w sklepach mnóstwo jest balerin i sandałów. Należy przedtem jednak poczytać o trendach na najbliższy sezon, by nie okazało się, że to co kupimy, będzie już zupełnie passe.

Zaczął się najprzyjemniejszy okres dla każdej zakupoholiczki i fashionistki - wyprzedaż sezonowa. W ciągu tych kilku tygodni możemy pozwolić sobie na szaleństwo pośród cen obniżonych nawet o 80%. Najlepiej mają oczywiście panie o niestandardowych wymiarach, które nie muszą się martwić, że nie załapią się na wymarzony model butów czy dżinsów. Dzisiaj postanowiłyśmy skupić się na tych drugich i pokazać Wam co czeka na nas w sklepach i jakie cyferki znajdziemy na metce.

Buty Zara

Fot. buty z tyłem w motyw wężowej skóry z Zary - 149 zł zamiast 329 zł

Co nam najbardziej przypadło go gustu? Zdecydowanie dwa skrajne typy obuwia. Po pierwsze: klasyczne, jednokolorowe, ciemne i wygodne, które nadaje się na co dzień i będzie długo służyć, na przykład czarne skórzane kozaki z migdałowym noskiem i dość szerokim obcasem. Z drugiej strony, warto pozwolić sobie na najbardziej szalone modele balerin, sandałów czy czółenek, które zawładnęły wybiegami wiosenno-letnimi, na przykład buty na słupku z kolorowych pasków w motyw węża.

Buty TopSecret

Fot. buty TopSecret - 69,99 zł zamiast 119,99 zł

Pamiętajcie! Na tegorocznej wyprzedaży można zaopatrzyć się na następną zimę (jak również część tej), ale i na lato, ponieważ w sklepach mnóstwo jest balerin i sandałów. Należy przedtem jednak poczytać o trendach na najbliższy sezon, by nie okazało się, że to co kupimy będzie już zupełnie passe.

Zapraszamy do obejrzenia GALERII, w której znajdziecie mnóstwo butów okraszonych przez nas cenami "przed i po" obniżce. Udanego polowania na wymarzoną parę!

Czytaj dalej:

Najlepsze kampanie bieliźniane 2011 roku

Najlepsze sesje bieliźniane roku - głosuj!

Eva Minge & Esotiq - wiosna/lato 2012

Kolekcja Ewy Minge dla Esotiq - kiczowata?