Płaszcze do 200zł - przegląd

Przejrzałyśmy sklepy w poszukiwaniu ponadczasowych, niedrogich płaszczy. Okazji jest naprawdę wiele!
Wyprzedaże: Jak kupować z głową Zwykle rzucamy się na rzeczy najtańsze, często niepotrzebne. Może czas na większą inwestycję? Noworoczne wyprzedaże to świetna okazja na zakup droższych ubrań, np. płaszcza. W niektórych sklepach przeceny sięgają nawet 70 proc. Wyprzedaże rozkręciły się na dobre. Marki kuszą coraz większymi rabatami i naprawdę jest w czym wybierać. W takich warunkach łatwo o impulsywne zakupy. Przeważnie ulegamy tym najbardziej niewinnym - czyli też najtańszym. W końcu trudno sobie odmówić bawełnianego topu za 15zł, koralików za 9,90zł czy baletek za 30zł. W efekcie jednak często pozostajemy z szafą pełną tego typu "skarbów" i w permanentnym poczuciu, że "nie mam się w co ubrać", chociaż z szafy wylewają się stosy ubrań. Jeśli należycie do wyżej wymienionej grupy osób, może warto pomyśleć o zmianie stylu kupowania. I wreszcie zainwestować w coś, co odmieni naszą garderobę i sprawi, że poczujemy się ubrane. My tym razem skupiłyśmy się na płaszczach - zarówno zimowych, wełnianych, jak i trochę lżejszych, świetnych również na wiosnę. Chociaż to dopiero początek przecen, rabaty w niektórych sklepach zaczynają już sięgać 70 proc.. Obniżka o połowę to standard.

Wyprzedaże rozkręciły się na dobre. Marki kuszą coraz większymi rabatami i naprawdę jest w czym wybierać. W takich warunkach łatwo o impulsywne zakupy. Przeważnie ulegamy tym najbardziej niewinnym - czyli też najtańszym. W końcu trudno sobie odmówić bawełnianego topu za 15zł, koralików za 9,90zł czy baletek za 30zł. W efekcie jednak często pozostajemy z szafą pełną tego typu "skarbów" i w permanentnym poczuciu, że "nie mam się w co ubrać", chociaż z szafy wylewają się stosy ubrań.

Jeśli należycie do wyżej wymienionej grupy osób, może warto pomyśleć o zmianie stylu kupowania. I wreszcie zainwestować w coś, co odmieni naszą garderobę i sprawi, że poczujemy się ubrane.

Płaszcze do 200z - przegląd

My tym razem skupiłyśmy się na płaszczach - zarówno zimowych, wełnianych, jak i trochę lżejszych, świetnych również na wiosnę. Chociaż to dopiero początek przecen, rabaty w niektórych sklepach zaczynają już sięgać 70%. Obniżka o połowę to standard.

Oto mała ściągawka dla tych, które przymierzają się do kupna płaszcza.