Wiosna jesienią - torebki w kwiaty!

Mimo, że zima zbliża się wielkimi krokami, a nocami pojawia się już przymrozek, wiele sklepów ma w swojej ofercie torebki, które kojarzą się z wiosennymi i letnimi rabatami. Co powiecie na kwiaty jesienią?

Kwieciste torebki oferuje obecnie około połowa sieciówek. Najczęściej występują w formach gobelinowych (są wykonane z tkanin naśladujących obraz), które kojarzą się nam ze stylem retro i... babciami. Poza tym ciepłym w odbiorze stylem, który jednak nie podoba się każdej kobiecie, znaleźć można propozycje z nadrukami na skórze i tkaninie.

Gobelinowa torebka, w kwiaty

Fot. gobelinowa torebka House - 39,90 zł

Tak jak printy mogą przybierać przeróżne style - być graficzne, nowoczesne i występować w całej gamie barw, tak gobelinowe modele są zawsze w kolorach stonowanych i typowo jesiennych, dlatego, jeśli lubicie styl retro, proponujemy Wam sięgnąć po taką torebkę, bo świetnie będzie się komponowała z ubraniami w kolorach opadających liści.

Zobaczcie co udało się nam znaleźć w ofercie popularnych marek! Wolicie warianty gobelinowe, z nadrukami czy może nie wyobrażacie sobie nosić kwiecistych dodatków w zimnym sezonie?

Czytaj dalej:

płaszcz, okrycia wierzchnie

Modne płaszcze - aż 250 propozycji!

Kolorowe rękawiczki, akcesoria zimowe

138 kolorowych rękawiczek na ten sezon!

Torebki w kwiaty jesienią i zimą są...
Więcej o: