Szyfonowe sukienki do 200zł - przegląd

Jeśli szyfon kojarzy wam się ze szkolnymi balami albo bazarkową elegancją, to najwyższa pora na przełamanie tego przykrego stereotypu. Sprawdźcie nasze propozycje!
Szyfonowe sukienki W kolekcjach na sezon jesień-zima 2011 nie brakowało szyfonu. W kolekcjach na sezon jesień-zima 2011 nie brakowało przezroczystej tkaniny. Szyfonowe elementy pojawiły się np. pod postacią długich rękawów przy sukienkach. Jeśli szyfon kojarzy wam się ze szkolnymi balami albo bazarkową elegancją, to najwyższa pora na przełamanie tego przykrego stereotypu. W kolekcjach na sezon jesień-zima 2011 nie brakowało tej prześwitującej tkaniny. Szyfonowe elementy pojawiły się pod postacią długich rękawów przy sukienkach, powłok pokrywających gorsetowe sukienki, albo długich, doszywanych ogonów. Drugie wcielenie szyfonu, to koszule z wiązanymi przy szyi kokardami, które są absolutnym hitem tej jesieni i pojawiły się m.in. w kolekcji Dolce and Gabbana. Szyfonowe sukienki zawsze wyglądają bardzo kobieco i elegancko. Takie kreacje z reguły przeznaczone są na wieczorne wyjścia, ale jeśli nasza sukienka ogranicza się do kilku elementów wykonanych z tego materiału, możemy spokojnie wyjść w niej do pracy, albo na uczelnię.

W kolekcjach na sezon jesień-zima 2011 nie brakowało tej prześwitującej tkaniny. Szyfonowe elementy pojawiły się pod postacią długich rękawów przy sukienkach, powłok pokrywających gorsetowe sukienki, albo długich, doszywanych ogonów. Drugie wcielenie szyfonu, to koszule z wiązanymi przy szyi kokardami, które są absolutnym hitem tej jesieni i pojawiły się m.in. w kolekcji Dolce & Gabbana.

szyfonowe sukienki

Szyfonowe sukienki zawsze wyglądają bardzo kobieco i elegancko. Takie kreacje z reguły przeznaczone są na wieczorne wyjścia, ale jeśli nasza sukienka ogranicza się do kilku elementów wykonanych z tego materiału, możemy spokojnie wyjść w niej do pracy, albo na uczelnię. Zdjęcia sukienek w GALERII

Czy podobają Ci się szyfonowe sukienki?