Płaskie kozaki na jesień i zimę - 110 propozycji!

Kozaki na płaskiej podeszwie lub niskim obcasie to wciąż najbardziej praktyczne obuwie na jesień i zimę. Zobaczcie co można upolować w polskich sklepach - może się na coś skusicie?
Płaskie kozaki na jesień i zimę Praktyczne buty na chłody. Najrozsądniej mieć w szafie choć jedną parę kozaków z płaską podeszwą lub niskim obcasem, żeby można było je nosić przy odpoczynku od obcasów. Na zimny sezon najlepiej wybrać kozaki - te krótsze będą idealne na cieplejsze dni, a te dłuższe - gdy już będzie poważnie mroziło, lub gdy chcemy optycznie wyszczuplić łydki. Najrozsądniej mieć w szafie choć jedną parę z płaską podeszwą lub niskim obcasem, żeby można było je nosić gdy się spieszymy lub mamy zmęczone nogi od ciągłego chodzenia na szpilkach czy długiego siedzenia przy komputerze. Warto też sięgnąć po nie zimą, gdy na dworze jest ślisko. Dla elegantek proponujemy oficerki, które jeszcze długo będą modne. Najlepiej postawić na prosty i klasyczny model. Dla tych, które lubią się wyróżniać i być trendy, najodpowiedniejsze będą motocyklówki. Dla fanek Emu i Uggów, proponujemy proste lub urozmaicone detalami wersje od pionierów, lub w tańszej wersji inspirowanej klasycznym modelem.

Na zimny sezon najlepiej wybrać kozaki - te krótsze będą idealne na cieplejsze dni, a te dłuższe, gdy już będzie poważnie mroziło, lub gdy chcemy optycznie wyszczuplić łydki. Najrozsądniej mieć w szafie choć jedną parę z płaską podeszwą lub niskim obcasem, żeby można było je nosić wówczas, gdy się spieszymy lub mamy zmęczone nogi od ciągłego chodzenia na szpilkach czy długiego siedzenia przy komputerze. Warto też sięgnąć po nie zimą, gdy na dworze jest ślisko.

motocyklówki, buty, obuwie

Fot. motocyklówki DeeZee 129 zł

Dla elegantek proponujemy oficerki, które jeszcze długo będą modne. Najlepiej postawić na prosty i klasyczny model. Dla tych, które lubią się wyróżniać i być trendy, najodpowiedniejsze będą motocyklówki. Dla fanek Emu i Uggów, proponujemy proste lub urozmaicone detalami wersje od pionierów, lub w tańszej wersji inspirowanej.

Zapraszamy do obejrzenia GALERII, znajdziecie w niej aż 110 przykładów płaskich kozaków.

Czytaj dalej:

CZARNE CZÓŁENKA, szpilki, pantofle

Klasyczne czarne czółenka do 200 złotych

klasycznie, trencz, płaszcz

Przegląd: Jesienne trencze - 100% klasyki!

Groszki w telefonie komórkowym, Mobilne Groszki

Groszki w Twoim telefonie - zobacz sama!

Nosisz płaskie kozaki?