Fokus na: musztardowy

Musztardowy to kolor w sam raz na jesień!
Musztardowy - kolor w sam raz na jesień Satyna, skóra i dzianina w kolorze musztardowym są w tym sezonie bardzo trendy Musztardowy to mieszanka trzech innych barw: żółtej, brązowej i złotej. Kolor ten opanował w tym sezonie wybiegi i podbił serca niejednej celebrities. Musztardowym określamy mieszankę trzech innych barw, takich jak: żółty, brązowy i złoty. Choć kolor jest dość wymagający i nie pasuje każdemu, opanował w tym sezonie wybiegi i podbił serca niejednej celebrities. Satyna, skóra i dzianina w kolorze musztardowym są w tym sezonie bardzo trendy. Nie zapominajmy o dodatkach o barwie brudnej żółci, gdyż prawdziwym hitem tej jesieni są musztardowe rajstopy. Jak nosić musztardowy? Najlepiej należy go łączyć z ciemnymi kolorami, takimi jak brąz czy czerń, dobrze prezentuje się również w towarzystwie oliwkowej zieleni czy też fioletu. Bezkarnie możemy postawić na musztardowy total look, tak jak na pokazie Chloe, Miu Miu czy Lanvin. A jeśli uważasz, że to dla Ciebie za dużo, wystarczy zainwestować w dodatki w tonacji brudnej żółci, które skutecznie ożywią jesienne stylizacje i sprawią, że będziesz wyglądała naprawdę modnie.

Musztardowym określamy mieszankę trzech innych barw takich jak żółty, brązowy i złoty. Choć kolor jest dość wymagający i nie pasuje każdemu, opanował w tym sezonie wybiegi i podbił serca niejednej celebrities.

Satyna, skóra i dzianina w kolorze musztardowym są w tym sezonie bardzo trendy. Nie zapominajmy o dodatkach o barwie brudnej żółci, gdyż prawdziwym hitem tej jesieni są musztardowe rajstopy.

Jak nosić musztardowy?  Najlepiej należy go łączyć z ciemnymi kolorami takimi jak brąz czy czerń, dobrze prezentuje się również w towarzystwie oliwkowej zieleni czy też fioletu.   Bezkarnie możemy postawić na musztardowy total look, tak jak na pokazie Chloe, Miu Miu, czy Lanvin.  A jeśli uważasz, że to dla Ciebie za dużo, wystarczy zainwestować w dodatki w tonacji brudnej żółci, które skutecznie ożywią jesienne stylizacje i sprawią, że będziesz wyglądała naprawdę modnie.

 

Znalazłyśmy dla Was najmodniejsze dodatki i fasony tego sezonu w musztardowej tonacji - zajrzyjcie do naszej galerii!

 

Zobaczcie również:

Na dwa sposoby: musztardowa spódnica

Więcej o: