Zara - lookbook jesień/zima 2011/2012

Na australijskiej stronie Zara opublikowała już lookbook na jesień/zimę 2011/2012. My mamy poczucie lekkiego déjà vu.
Zara - lookbook jesień/zima 2011/2012 Mamy poczucie lekkiego deja vu W lookooku Zary na jesień-zimę pojawiło się wiele minimalistycznych propozycji, m.in. proste płaszcze i peleryny noszone do spodni typu chinos Chociaż sezon letni dopiero co się rozpoczął, niektórych już zżera ciekawość, jakie będą trendy jesienią. I czego możemy spodziewać się w sklepach. H&M czy F&F już uchyliły rąbka tajemnicy. Teraz przyszła kolej na Zarę. W zeszłym miesiącu Zara otworzyła swój pierwszy butik w Australii. Nie zdziwiłby nas fakt, że marka będzie teraz szczególnie troszczyć się o wyspiarzy i może właśnie z tego powodu to na australijskiej stronie jako pierwszej pojawił się właśnie jesienny lookbook. Nie zapominajmy również, że w Australii właśnie trwa jesień, więc cieplejsze ubrania są jak najbardziej uzasadnione. W kolekcji pojawiło się wiele minimalistycznych propozycji - prostych płaszczy i peleryn noszonych do spodni typu chinos, czy t-shirtów w stylu Ricka Owensa. Oprócz tego znajdziemy tu przytulne dzianiny, ale też dużo kobiecości - znów wróciły cętki i proste, wcięte w talii, rozkloszowane sukienki. Propozycje Zary są proste i ponadczasowe, nie ma tu niespodzianek, za to reminiscencje z zeszłego sezonu. Wygląda na to, że Australijczycy, którzy muszą nadrobić "zarowe" zaległości, otrzymali odświeżony mix z zeszłego sezonu. Lookbook jest nowy, ale niejedno z zaprezentowanych ubrań już widziałyśmy. Wciąż musimy więc czekać, aż Zara zaskoczy nas czymś nowym.

Chociaż sezon letni dopiero co się rozpoczął, niektórych już zżera ciekawość, jakie będą trendy jesienią. I czego możemy spodziewać się w sklepach. H&M czy F&F już uchyliły rąbka tajemnicy. Teraz przyszła kolej na Zarę.

W zeszłym miesiącu Zara otworzyła swój pierwszy butik w Australii. Nie zdziwiłby nas fakt, że marka będzie teraz szczególnie troszczyć się o Wyspiarzy i może właśnie z tego powodu to na australijskiej stronie jako pierwszej pojawił się właśnie jesienny lookbook. Nie zapominajmy również, że w Australii właśnie trwa jesień, więc cieplejsze ubrania są jak najbardziej uzasadnione.

W kolekcji pojawiło się wiele minimalistycznych propozycji - prostych płaszczy i peleryn noszonych do spodni typu chinos, czy t-shirtów w stylu Ricka Owensa. Oprócz tego znajdziemy tu przytulne dzianiny, ale też dużo kobiecości - znów wróciły cętki i proste, wcięte w talii, rozkloszowane sukienki.

Propozycje Zary są proste i ponadczasowe, nie ma tu niespodzianek, za to reminiscencje z zeszłego sezonu.

Wygląda na to, że Australijczycy, którzy muszą nadrobić "zarowe" zaległości,  otrzymali odświeżony mix z zeszłego sezonu. Lookbook jest nowy, ale niejedno z zaprezentowanych ubrań już widziałyśmy.

Wciąż musimy więc czekać, aż Zara zaskoczy nas czymś nowym.

Zobaczcie lookbook.

Więcej:

Pokaz jesiennej kolekcji H&M - wideo

Więcej o: