Aryton - kolekcja wiosna/lato 2011

Aryton w kolekcji wiosna/lato 2011 kontynuuje strategię stosowania najbardziej wyrafinowanych składów oraz wykończeń, od lat towarzyszącą  produktom tej marki. W kolekcji, odnajdziemy najważniejsze tendencje obecnego sezonu.
Aryton na lato i wiosnę Dominującym trendem w sezonie wiosenno-letnim są kontrasty. Aryton w kolekcji na wiosnę i lato 2011 kontynuuje strategię stosowania najbardziej wyrafinowanych składów oraz wykończeń. Aryton w kolekcji na wiosnę i lato 2011 kontynuuje strategię stosowania najbardziej wyrafinowanych składów oraz wykończeń, od lat towarzyszącą produktom tej marki. W kolekcji, odnajdziemy najważniejsze tendencje obecnego sezonu. Dominującym trendem w sezonie wiosenno-letnim są kontrasty - na wybiegach możemy znaleźć inspirację życiem podwodnym oraz odwoływanie się do stylistyki pustynnej. Pojawiają się proste sukienki zbudowane na formie t-shirta oraz misterne suknie jedwabne z haftowanymi dekoracjami. Najbardziej modne zestawy kolorystyczne to kolorystyka typu "nude" (monochroma beżowo-kawowa) oraz kolory klocków lego (poczynając od intensywnego różu). Jako osobny trend pojawia się hasło "czerń" obok hasła "biel". Na powierzchni tkanin widoczny jest charakterystyczny sprany efekt działania słońca i wiatru (cupro, tencel) oraz połysk przywołujący na myśl iskrzenie tafli wody. W sezonie wiosna/lato marka wprowadza kilka linii: CITY - kolekcja biurowa, prezentująca klasyczne formy w bardzo dobrych gatunkach tkanin; DIAMOND - kolekcja przeznaczona na różnego rodzaju ceremonie oraz bankiety; SMART CASUAL - kolekcja dzienna, utrzymana w charakterze sportowej elegancji, dla kobiet, które nawet na letnim spacerze pragną wyglądać zmysłowo i wytwornie; B&W - kolekcja balansująca pomiędzy czystą bielą a głęboką czernią, bawiąca się skalą kontrastów kolorystycznych, niezwykle kobieca w formie i wykończeniu; TREND - mini kolekcja zbudowana wokół kolorystyki khaki z akcentem pomarańczu. W tak różnorodnej kolekcji znajdą coś dla siebie zarówno matka, jak i córka, bo to jedna z niewielu marek umożliwiających wspólne zakupy.

Dominującym trendem w sezonie wiosenno-letnim są kontrasty - na wybiegach możemy znaleźć inspirację życiem podwodnym oraz odwoływanie się do stylistyki pustynnej.

Pojawiają się proste sukienki zbudowane na formie t-shirta oraz misterne suknie jedwabne z haftowanymi dekoracjami. Najbardziej modne zestawy kolorystyczne to kolorystyka typu "nude" (monochroma beżowo-kawowa) oraz kolory klocków lego  (poczynając od intensywnego różu). Jako osobny trend pojawia się hasło "czerń" obok hasła "biel". Na powierzchni tkanin widoczny jest charakterystyczny sprany efekt działania słońca i wiatru (cupro, tencel) oraz połysk przywołujący na myśl iskrzenie tafli wody.

W sezonie wiosna/lato marka wprowadza kilka linii:

CITY - kolekcja biurowa, prezentująca klasyczne formy w bardzo dobrych gatunkach tkanin,

DIAMOND - kolekcja przeznaczona na różnego rodzaju ceremonie oraz bankiety

SMARTCASUAL- kolekcja dzienna, utrzymana w charakterze sportowej elegancji, dla kobiet, które nawet na letnim spacerze pragną wyglądać zmysłowo i wytwornie.

Przepiękna suknia na bankiet, Aryton wiosna/lato 2011

B&W - kolekcja balansująca pomiędzy czystą bielą a głęboką czernią, bawiąca się skalą kontrastów kolorystycznych, niezwykle kobieca w formie i wykończeniu

TREND - mini kolekcja zbudowana wokół kolorystyki khakiz akcentem pomarańczu.

W tak różnorodnej kolekcji znajdą coś dla siebie zarówno matka, jak i córka, to bowiem jedna z niewielu marek, gdzie mogą wspólnie robić zakupy.

Więcej:

Makalu, wiosna 2011

Makalu - wiosna 2011

Więcej o: