Zara - lookbook kwiecień 2011

Z westchnieniem ulgi przyjmujemy nowego lookbooka Zary. Świat się może walić, wichura daje się we znaki, ale Zara niezawodnie nas zachwyca.

Zara kontynuuje opróżnianie naszych portfeli. Przy każdym kolejnym lookbooku padamy z wrażenia i biegniemy do sklepu po zakupy.

Jeśli ktoś z sieciówek wie, czego potrzebuje nowoczesna kobieta i potrafi jej to sprzedać w estetyczny sposób, to właśnie Zara.

Lookbook z tego sezonu promuje nowoczesne minimalistki. Nowoczesne, czyli takie, które lubią prosty krój, ale nie boją się koloru. Według Zary powinnyśmy zakładać na siebie proste spodnie, najlepiej rurki o krótszych nogawkach, proste t-shirty lub koszulki bez rękawów z lejącej tkaniny i marynarki - męskie w kroju, smokingowe, lub blezerowe - byle w oranżowych kolorach. Już nie możemy się doczekać gdy ulice zaleje fala dziewczyn i kobiet w zieleni, żółci i różu.

 

Bluzka, 169 zł, Zara

Zara nie chce jednak żebyśmy wszystkie ubierały się w ten sam sposób. Proponuje więc i stylizację inspirowaną latami 70. - długie sukienki z haftami ciekawie zestawione z wojskową kurtką, jedwabne tunikowe bluzki, noszone z wąską spódnicą, obszerne spodnie w orientalne wzory ciekawie sparowane ze skórzaną kurtką i bluzką w paski.

Bardzo podoba nam się też kolor cytrynowy i bluzki w paski inspirowane kolekcjami Prady - niebiesko, zielono, cytrynowe.

Udane propozycje - wiecie gdzie ich szukać!

Więcej:

Zara, lookbook, marzec 2011

Zara - lookbook - marzec 2011