Nowa kolekcja Zemełka&Pirowska

W najnowszej kolekcji Zemełka&Pirowska stawiają na urban look czyli wygodę, oryginalność i jakość na co dzień.
Kolekcja Zemełka&Pirowska W najnowszej kolekcji Zemełka&Pirowska stawiają na urban look. Krakowskie projektantki Agata Zemełka i Anna Piorowska wciągu ostatnich paru lat zdążyły już sobie wyrobić rozpoznawalną markę. Krakowskie projektantki Agata Zemełka i Anna Piorowska wciągu ostatnich paru lat zdążyły już sobie wyrobić rozpoznawalną markę. Ich styl charakteryzuje się prostotą, ale jednocześnie wyrafinowaniem w dbałości o detale oraz dużą umiejętnością gry z formą. Łączą ponadczasowe, klasyczne rozwiązania, z nowoczesnymi materiałami, surowe kroje z kontrastującymi tkaninami lub kolorami. Ubrania projektantek są bardzo funkcjonalne - można je różnie komponować, tak, że nadają się na niemal każdą okazję. W porównaniu do poprzednich, wiosenna kolekcja jest bardziej stonowana i wyciszona, ale wciąż pełna kontrastów. Można w niej wyczuć minimalizm. Dominują proste kroje i stonowana kolorystyka, ale przede wszystkim duży nacisk kładzie się na jakość wykonania. W kolekcji przeważają naturalne tkaniny, takie jak jedwab, wełna parzona i bawełna. Szarości kontrastowane są delikatnymi pastelami - kanarkowym i cytrynowym. W projektach Zemełka&Piorwska wciąż widać upodobanie do sprzeczności - casualowe dżerseje, luźne, sportowe fasony przeplatają się kobiecymi jedwabnymi sukienkami i bluzkami. Jednym słowem - sto procent urban chic. Kolekcja jest do kupienia w internetowym butiku projektantek oraz w sklepie Saltandpepper.pl.

Kraktowskie projektantki Agata Zemełka i Anna Pirowska wciągu ostatnich paru lat zdążyły już sobie wyrobić rozpoznawalną markę. Ich styl charakteryzuje się prostotą, ale jednocześnie wyrafinowaniem w dbałości o detale oraz dużą umiejętnością gry z formą. Łączą ponadczasowe, klasyczne rozwiązania, z nowoczesnymi materiałami, surowe kroje z kontrastującymi tkaninami lub kolorami. Ubrania projektantek są bardzo funkcjonalne - można je różnie komponować, tak, że nadają się niemal na każdą okazję.

W porównaniu do poprzednich, wiosenna kolekcja jest bardziej stonowana i wyciszona, ale wciąż pełna kontrastów. Można w niej wyczuć ukłon w stronę minimalizmu. Dominują proste kroje i stonowana kolorystyka, ale przede wszystkim duży nacisk na jakość wykonania. W kolekcji przeważają naturalne tkaniny, takie jak jedwab, wełna parzona i bawełna. Szarości kontrastowane są delikatnymi pastelami - kanarkowym i cytrynowym. W projektach Zemełka&Piorwska wciąż widać upodobanie do sprzeczności - casualowe dżerseje, luźne, sportowe fasony przeplatają się kobiecymi jedwabnymi sukienkami i bluzkami. Jednym słowem - sto procenturban chic.

Kolekcja jest do kupienia w internetowym butiku projektantek oraz w sklepie saltandpepper.pl.

Więcej:

American Apparel - wariacje na temat t-shirtu