H&M Fashion Against AIDS - kampania

H&M pokazuje swoją kampanię reklamową wspierającą akcję Fashion Against AIDS. W sesji zdjęciowej udział wzięły same gwiazdy: Selma Blair, Penn Badgley, Keri Hilson, Sky Ferreira, Akon, Nikki Reed, Ginnifer Goodwin, Scissor Sisters, Shiloh Fernandez i The Misshapes.
H&M Fashion Against AIDS Sieciówka przygotowała kolekcję, której sprzedaż pomoże w walce z AIDS H&M pokazuje swoją kampanię reklamową wspierającą akcję Fashion Against AIDS. W sesji zdjęciowej udział wzięły same gwiazdy. H&M pokazuje swoją kampanię reklamową wspierającą akcję Fashion Against AIDS. W sesji zdjęciowej udział wzięły same gwiazdy: Selma Blair, Penn Badgley, Keri Hilson, Sky Ferreira, Akon, Nikki Reed, Ginnifer Goodwin, Scissor Sisters, Shiloh Fernandez i The Misshapes. Miesiąc temu pisałyśmy o ubraniach z kolekcji H&M Fashion Against AIDS. Idea i cel są szczytne, 25% dochodu ze sprzedaży ubrań przeznaczone zostało na wsparcie organizacji pomocowych zajmujących się walką z tą chorobą. Akcję zgodziły się wspomóc znane nazwiska. Na zdjęciach pojawili się: Selma Blair, Penn Badgley, Keri Hilson, Sky Ferreira, Akon, Nikki Reed, Ginnifer Goodwin, Scissor Sisters, Shiloh Fernandez i The Misshapes. Selma Blair powiedziała prasie, że promowanie odzieży uniseks to świetny pomysł, skoro AIDS dotyka ludzi o różnej płci, wieku i rasie. Akon dodaje, że najważniejsza w walce z AIDS jest prewencja. Sam zna wiele rodzin, które straciły kogoś bliskiego z powodu AIDS i jeśli tylko taka akcja uchroni choć jedną osobę przed zarażeniem, to warto brać w niej udział. 26 kwietnia kolekcja będzie dostępna w sklepach i na stronie zagranicznego sklepu internetowego H&M.

Miesiąc temu pisałyśmy o ubraniach z kolekcji H&M Fashion Against AIDS. Idea i cel są szczytne, 25% dochodu ze sprzedaży ubrań przeznaczone zostało na wsparcie organizacji pomocowych, zajmujących się walką z tą chorobą.

Akcję zgodziły się wspomóc znane nazwiska. Na zdjęciach pojawili się: Selma Blair, Penn Badgley, Keri Hilson, Sky Ferreira, Akon, Nikki Reed, Ginnifer Goodwin, Scissor Sisters, Shiloh Fernandez i The Misshapes.

Selma Blair apeluje o wsparcie dla akcji H&M

Selma Blair powiedziała prasie, że promowanie odzieży uniseks to świetny pomysł skoro AIDS dotyka ludzi o różnej płci, wieku i rasie. Akon dodaje, że najważniejsza w walce z AIDS jest prewencja. Sam zna wiele rodzin, które straciły kogoś bliskiego z powodu AIDS i jeśli tylko taka akcja uchroni choć jedną osobę przed zarażeniem to warto brać w niej udział.

26 kwietnia kolekcja będzie dostępna w sklepach i na stronie zagranicznego sklepu internetowego H&M.

Zdjęcia kolekcji + ceny:

HM, Fashion Against AIDS, 2011

H&M Fashion Against AIDS 2011 - kolekcja + ceny